Norą varžytis lenktynėse pareiškė maksimalus dalyvių skaičius – 60. Sąraše dominuoja keturiais ir galiniais ratais varomi automobiliai. Daugiausiai užsiregistravusių dalyvių vairuos „Subaru“ markės automobilius – jų bus keturiolika. „Mitsubishi” ir BMW vairuojančių dalyvių yra po aštuonis. Beveik pusė dalyvių automobilių bus apauti sportinėmis žieminėmis padangomis.

Lenktynių organizatoriai neapsiriboja vien veiksmu pagrindinėje trasoje. Ant ežero planuojama įrengti kartingų trasą, kurioje dūks sportiniai kartingai. Į klausimą, automobilis ar sportinis motociklas yra greitesnis ant ledo, atsakys pasaulio motociklų akrobatikos vicečempionas Aras Gibieža. Jis specialiomis padangomis su dygliais sieks parodyti geriausią „Ice Attack“ lenktynių rato laiką. Jiezno miestelio seniūnija pasiruošusi suteikti visus reikalingus patogumus lenktynių žiūrovams.

„Ice Attack“ lenktynių dalyviai grumsis ne tik dėl Prienų mero taurės. Greičiausias dalyvis taip pat pretenduos į vertingą „Michelin“ prizą. Ginčus dėl vairuotojų meistriškumo išspręs speciali finalinė rungtis - „Honda Lap“. Jos metu klasių nugalėtojai vairuos identišką „Honda Accord Type S“ automobilį. 

Lenktynių organizatoriai tiki, kad žiema dar nepasitraukė iš Lietuvos bei atidžiai stebi orų prognozes. Staiga pagerėjus oro sąlygoms, organizatoriai yra pasiruošę ir paankstinti lenktynių datą.