Lietuvos atstovai sėkmingai pasirodė pirmą birželio savaitgalį Estijoje Raplos mieste šeštą kartą surengtose tarptautinėse automobilių garso sistemų „Rapla Sq challenge“ varžybose. Susirinkusieji turėjo puikią progą vienoje vietoje pamatyti dešimtis perdarytų automobilių.

Kokybiškiausiai grojančio automobilio rinkimuose dalyvavo net penki lietuvių automobiliai. Dviejose kategorijose jiems teko susirungti su labai stipriomis audio sistemomis iš Latvijos, Estijos ir Rusijos, kainuojančioms net 40 tūkstančių eurų. Tačiau tai nesutrukdė lietuvių komandai susižerti daugiausiai apdovanojimų. Ryškiausi laimėjimai buvo užfiksuoti „Advanced“ grupėje. Antrąją vietą su „Volvo V70“ automobiliu iškovojo Gytis Daukša, trečiąją – Andrius Zavtrikovas, 4-ąją Saulius Ambrulevičius.

„Master“ klasėje pasiekti rezultatai taip pat nenuvylė mūsiškių – Povilui Venclovui atiteko 4-oji, o Donatui Venclovui 5-oji vieta.

Sėkmingi Lietuvos atstovų pasirodymai tarptautinėje arenoje jau yra ne naujiena. Prieš pusmetį vykusiose varžybose Suomijoje tie patys Lietuvos atstovai kopė ant aukščiausių pakylų.

Sėkmingų pasirodymų dėka, lietuviai tampa vis dažniau ir dažniau kviečiami dalyvauti stipriausiuose renginiuose. Vienas jų jau šių metų vasaros viduryje vyks Estijoje, Parnu mieste. Šiose varžybose lietuviai tikisi aukščiausių įvertinimų.