Balandžio paskutinį savaitgalį Aleksandro Stulginskio universiteto maniežą užpildys automobiliai ir motociklai – čia vyks antroji Lietuvos „Auto-moto“ sporto paroda.

Keleto tūkstančių kvadratinių metrų maniežą užpildys įvairių automobilių ir motociklų „lakstūnų“ stendai, o lauke besidriekančią stovėjimo aikštelę renginio organizatoriai „Dolce Moto“ ketina užpildyti ne tik „Autoplius Lietuvos drifto čempionato“ dūmais, tačiau ir lankytojams vertingais stendais. 

Kalba iš esmės sukasi apie specialiai šiam renginiui į Lietuvą atvykstantį užsienio svečių desantą – „V-tech“, „Bosch“ bei „Shell“ susivienys į vieną atskirą pavilioną lauke ir čia visiems norintiems siūlys pasimatuoti savo automobilio arba motociklo galią, pasitikrinti variklio būklę, o dyzeliniams automobiliams atliks „chip-tiuning‘o“ paslaugas. 

 

Automobilio galios matavimas ant specialaus stendo stendo turėtų kainuoti apie 50 Lt, o aktyviai sekantys parodos naujienas tikrai ras būdų šias paslaugas išlošti. Šalia stendo budės patyrę inžinieriai, kurie visiems besidomintiems ne tik papasakos kaip atrasti automobilyje papildomos galios, bet ir pristatys ekonomijos sprendimus.

Tai bus tik vienas iš dviejų parodoje sutinkamų galios stendų – dar vieną, labiau sportinių automobilių programavimui skirtą, pristatyti ketina „XTRA Motorsport“. Parodos metu jie žadėjo kiek patrukdyti diskusijas, užkurdami ir ant stendo „prasukdami“ vieną iš savo žiedinėms lenktynėms skirtų bolidų. „Turbūt suksim V8 – ir garselis geras, ir parodymai ant stendo galės stebinti“, - pasirinkimą komentavo vienas „XTRA“ atstovų Tomas Dapšas. 

Pagrindinis dėmesys į šiuos stendus planuojamas šeštadienį, balandžio 26 dieną, o 27 dieną organizatoriai kviečia ne tik aplankyti ir pasižvalgyti į bolidus, bet ir prisiminti svilinamų padangų kvapą „Autoplius Lietuvos drifto čempionate“. Numatoma, kad galima tikėtis bent 30 aukšto lygio dalyvių.