Artėja didžiausia amerikietiškos technikos šventė Lietuvoje. Rugpjūčio 8-9 dd. Palangoje įvyks septintasis kasmetinis tarptautinis amerikietiškų automobilių ir motociklų mėgėjų sąskrydis „American Spirit“.

„American Spirit“ tinkamiausia vieta vienoje vietoje išvysti retus Lietuvoje ir legenda visame pasaulyje tapusius amerikietiškus automobilius ir motociklus. Sąskrydis surenka didžiulį tikrų ratuotos technikos fanatų  būrį iš Baltijos šalių. Dalyviai susirenka dėl dviejų pagrindinių priežasčių, čia renkasi bendraminčiai, čia galima parodyti savo plieninius numylėtinius. Šiais metais tikimasi sulaukti daugiau kaip 200 dalyvaujančių automobilių ir motociklų!

Jau tradicija tapo minėti sukankančius automobilinius jubiliejus. Šiais metais švenčiame Dodge ir Ford Mustang jubiliejus. Dodge markės automobiliams sukanka 100 metų o vienai iš didžiausių auto legendų Ford Mustang sukanka 50 metų. Tad Dodge ir Ford Mustang automobiliams bus skirtas ypatingas dėmesys.

Jau antrus metus į „American Spirit“ veiklą aktyviai jungiasi ir Harley-Davidson motociklų savininkai. Laukiami ir kiti amerikietiški motociklai.

“American Spirit 2014” oficialiai prasidės rugpjūčio 8d.(penktadienis), tačiau atvykusius ketvirtadienį pakviesime į vakarinį kruizą Palangos gatvėmis. Atvykę penktadienį kviečiami dalyvauti ”Big Poker Run” varžybose. Dalyviai turės aplankyti eilę kontrolinių taškų, paskirstytų po vakarų Lietuvą. Kontroliniuose taškuose dalyviai trauks po vieną pokerio kortą. Vakare bus apdovanotas dalyvis surinkęs geriausią kortų kombinaciją. Poker Run metu dalyviai turės galimybę aplankyti Senovinių motociklų muziejų ir Šaltojo karo muziejų (balistinių raketų bazė). Tą pačią dieną dalyvių lauks dar kelios rungtys – automobilio garso, lėto drag’o, išmetimo sistemų garso varžybos ir vakarinis kruizas.

Pagrindinė ”American Spirit” diena, šeštadienis, prasidės mini Poker Run Palangoje ir laisvuoju kruizu. Po pietų dalyviai rungsis dėl geriausių vardo. Automobiliai ir motociklai varžysis dėl pripažinimo 22 kategorijose. Nugalėtojus nustatys sąskrydžio dalyviai užregistravę savo techniką iki liepos 27d. Dieną vainikuos tradicinis Didysis paradas Palangos gatvėmis.

Dalyvių registracija jau vyksta. Dalyviai, kurie užsiregistruos internetu, turės privilegijas (balsavimas už geriausius, individualius dalyvio ženkliukus) prieš besiregistruojančius renginio dieną.

Renginys ir žiūrovams ir dalyviams yra nemokamas.

Pirmas American Spirit įvyko Palangoje 2008 metais. Tradicinė renginio diena yra antras rugpjūčio savaitgalis.

Visa renginio informacija www.americanspirit.lt