Unikalių motociklų autorius, amerikietis Chuckas Beckas iš bičiulio įsigijo sudegusį superautomobilį „Lamborghini“ – iš jo buvo likęs tik 12 cilindrų variklis. Auksinių rankų meistras iš Džordžijos valstijos variklį prikėlė naujam gyvenimui – gyvenimui ne ant 4, o tik ant 2 ratų. Taip, tai tiesa – Ch.Beckas sumeistravo motociklą su 12 cilindrų varikliu.

Į Ch.Becko rankas pakliuvo „Lamborghini Countach“ variklis, jį į motociklą jis talpino kelis mėnesius. O tai reiškia, kad nematytas plieno žirgas virto plieno buliumi su 350-450 AG. „širdimi“. Jos plakimą vieninteliam varomajam motociklo ratui perteikia trijų laipsnių „Volkswagen“ transmisija.

Nesunku įsivaizduoti, kad šiam monstrui labiau patiks griaudėti tiesiais keliais su kuo platesniais posūkiais.

Ch.Beckas – ne vienintelis motociklų entuziastas, plieno žirgui dovanojęs superautomobilio širdį. Vis dėlto jo kūrinys yra ne mažiau įdomus nei Andy Millyardo motociklas su „Dodge Viper“ V10 varikliu arba dar didesnio kalibro hibridas su „Lincoln Flathead“ V12 varikliu. Tačiau „Lamborghini“ ir motociklo hibridas yra ilgesnis už minėtus dviejų ratų galiūnus.