„Šiuo metu vyksta intensyvus pasiruošimas raliui Zarasuose. Kadangi varžybos – tai pati geriausia treniruotė, praėjusį savaitgalį dalyvavome viename įdomiausių ralių Baltijos šalyse – „Rally Estonia“, kuriame pagrindinis mūsų siekis buvo surinkti kuo didesnį nuvažiuotų kilometrų skaičių. Nepaisant nedidelių techninių nesklandumų paskutiniuose greičio ruožuose pasiekėme tiek savo tikslą, tiek ralio podiumą. Varžybomis esame patenkinti, automobilis su kiekvienu nuvažiuotu kilometru tampa vis draugiškesnis, o mūsų kaip ekipažo darbas vis sklandesnis. Nekantraujame visu tuo įsitikinti ralyje Zarasuose.

Šis sezonas mums atnešė nemažai techninių iššūkių, tad pagrindinis mūsų tikslas jau kurį laiką nesikeičia – sieksime sklandžiai pasiekti finišą. 

Kadangi „Autoplius 300 Lakes Rally“ yra vienas smagiausių autosporto renginių vasarą Lietuvoje, greitų ir labai greitų lenktynininkų tikrai netrūks. Dėl to labai džiaugiamės, nes atkakli kova – tai geriausias varžybų trofėjus.

Iš anksto siunčiame didelį ačiū organizatoriams už ralio šventę tiek dalyviams, tiek žiūrovams, šilčiausius linkėjimus fanams už Jūsų palaikymą, kuris mums labai svarbus, o varžovams linkime konkurencingos kovos! Iki pasimatymo Zarasuose!“