Sekmadienį Kačerginės “Nemuno žiede” įvyko finalinis žiemos sprinto čempionato “NemunRing Winter Games” etapas. Žiemišką sezoną paskutinį kartą praturtino žiemiškas oras, kuriam dalis dalyvių nebuvo pasiruošę.

Sulamdytas trasos atitvaras, vėžios miško paklotėje ir darbo pertekliumi nepatenkintas techninės pagalbos automobilio vairuotojas – tokia buvo sekmadienio realybė. Užuodę pavasario kvapą, dalis dalyvių nusprendė surizikuoti ir į trasą atkeliavo su vasaros lenktynėms skirtomis “Semi-Slick” tipo padangomis. Šiltam orui tinkama guma ant sniego atrodė įtartinai, o susitikusi su pirmaisiais sniegu apibarstytais posūkiais, gerokai nuvylė savo strategus. Penketas automobilių pabuvojo už trasos ribų arba turėjo rimtesnių problemų. Įdomiausias atvejis – Felikso Kairio skrydis į trasos atitvarus. Itin greitoje trasos vietoje praradęs kontrolę, dalyvis netruko artimiau susipažinti su metaliniais trasos sargais, tačiau nepaisant to, Feliksas sugebėjo baigti savo važiavimus, o anksčiau parodyti rezultatai užtikrino sėkmę - namo Feliksas parsivežė pirmosios vietos trofėjų, bei užsitikrino podiumo vietą sezono įskaitoje.

Panašią istoriją, tiesa su kiek laimingesne pabaiga papasakoti galėtų ir Edvinas Litvinskas. Užsitikrinęs pergalę priekine ašimi varomų automobilių klasėje ir kiek paerzinęs antroje vietoje likusį sezono lyderį Tomą Michailoviną, Edvinas stojo į “PRO2” klasės važiavimo startą. Finišas dalyvį užklupo netikėtai ir vietoj kugelių, buvo sudėliotas iš Kačerginės miško medžių. Edvino “Mitsubishi Colt” atsipirko pabraižymais ir netrukus užleido vietą toje pačioje vietoje nuo kelio nuslydusiam Donatui Dirginčiui su “Subaru Impreza”, o “PRO2” klasės nugalėtojo taurę namo išsivežė Edvinas Sabalys.

Be nuotykių neapsiėjo ir galine ašimi varomų automobilių klasės važiavimai. Giedrius Ciudaras pademonstravo gana įdomų rezultatą – trasoje užtruko virš 13 minučių. Laikas neatrodo konkurencingas, ypač palyginus su klasės nugalėtoju Aurimu Miškiniu, kuris trasoje užtruko penkis kartus trumpiau, tačiau įskaičiavus, jog Giedrius turėjo savo “BMW” nukelti nuo trasos atitvaro ir jį gynusios milžiniškos padangų krūvos, laikas suprantamas.

Po šešių etapų ir snieguotos žiemos, tiek dalyviai, tiek ir renginių seriją organizavę “Tėvas Racing” kolektyvas džiaugiasi – žiema buvo turininga ir linksma, o varžybos praėjo sklandžiai ir be didelių apgadinimų. Sezono apdovanojimų data bus paskelbta artimiausiu metu.