Šio skelbimo galiojimo laikas yra pasibaigęs. Greičiausiai šis automobilis jau parduotas, peržiūrėkite kitus Volkswagen Jetta skelbimus.

Naujausi Volkswagen Jetta skelbimai

Daugiau panašių skelbimų

Volkswagen Jetta, 1.8 l., sedanas

Pagrindinė informacija


Kaina Lietuvoje437.04 sužinokite daugiau »
Pagaminimo data1988-10
Rida, km239000 km
Variklis1800 cm³
Kuro tipasBenzinas
Kėbulo tipasSedanas
Durų skaičius4/5
Varomieji rataiPriekiniai
Pavarų dėžės tipasMechaninė
Klimato valdymasNėra
SpalvaPilka
Daužta tr. priemonėNedaužta
VairasKairėje
Tech. apžiūra iki2013-08
Ratlankių skersmuoR13
VIN patikraPatikrink šį automobilį

Komentarai


Visos pardavimo sąlygos - facebook.com/Dzetute

Džetutė jau senai pilnametė, tad puikiai žino ko nori iš gyvenimo – geria tik benziną (tiesiam kelyje apie 6,5 l., mieste apie 10 ltr/100 km) ir vis labiau prašosi dėmesio. Šventai tikėdamas pažadais, kantriai laukiau 1509 litus siekiančio minimumo ir buvau pasiryžęs skirti to dėmesio ir lėšų jai tiek, kiek tik reikės. Bet... Pastaruoju metu mano tikėjimas susvyravo ir ėmiau galvoti, kad rūdys vargšelę papjaus greičiau, nei kalbos apie 1509 lt taps realybe. Todėl, būdamas daugmaž sveiko proto, bet nebūdamas tikras dėl ateities, nusprendžiau skirtis su šia puikia, dešimt metų mūsų šeimoje gyvenusia mašina... Tikiuosi, Džetutė atiteks į mylinčio žmogaus rankas, kurios prikels ją antrai jaunystei...

• Džetutė – puikus pasirinkimas didmiesčio gyventojui. Važinėdamas ja, tarp naujų ir apynaujų automobilių atrodysite stilingu Old School mašinų gerbėju (žr.nuotraukas nr. 1-2). Besimaldamas ja po provincijos miestelį visgi atrodžiau panašesnis į suvargusį, niekaip neprasigyvenantį mužikėlį.
• Motoriukas kuriasi ir dirba kuo puikiausiai. Per didžiausius žiemos šalčius triskart jaunesnių mašinų šeimininkai, pavydžiai žiūrėdami į burbiančią Džetutę, ne sykį prašė padėt pažadinti savo jaunikles iš miego (žr. nuotrauką nr. 3).
• Visi mazgai dirba taip, kaip ir turėtų. Net ir važinėjant vieškeliais ar po Kauną detalės ant kelio nebyra.
• Greita it viesulas – lyg niekur nieko gali švilpti 36 m/s ir netgi dar įspūdingesniu greičiu. Maždaug ties 42m/s jau pradeda ruoštis atsiplėšimui nuo žemės, o aš lyg tyčia neturiu piloto licencijos, tad greičiau su ja ir nesu lėkęs.
• Ypač talpi bagažinė – be jokių problemų telpa keli bulvių maišai, paršavedė ar šiaip koks nors sveikai įmitęs vyrukas (žr. nuotrauką nr. 4).
• Stiklai visiškai skaidrūs, nė trupučio netamsinti, viduje šviesu, tad gali būti naudojama kaip mobilus šiltnamis pomidorų, agurkų, kanapių, arbūzų ar kitų šilumą mėgstančių augalų auginimui.
• Stoge įmontuotas skaidrus iliuminatorius ne tik aprūpina automobilio saloną papildoma jaukia šviesa, bet ir suteikia keleiviams nepakartojamą galimybę mėgautis romantiškais debesų ar žvaigždėto dangaus vaizdais (žr. nuotrauką nr. 5).
• Automobilyje įdiegta atminties lavinimo sistema „Ot shoods“ – apie paliktus įjungtus žibintus vairuotojo neinformuoja joks garsinis ar šviesos signalas, todėl kelis sykius rytais aptikus išsikrovusį akumuliatorių pastebimas akivaizdus išsiblaškymo sumažėjimas bei atminties pagerėjimas.
• Įjungti valytuvai veikia (nelabai žinau kodėl) net ir išjungus degimą. Ši funkcija ne tik taip pat padeda lavinti atmintį, bet ir pralinksmina praeivius – vaizdas, kai pati viena likusi mašiniukė laikas nuo laiko prasikrapšto akis, kažkodėl daugumai sukelia šypseną.
• Garso signalas pakeistas išimtu iš BMW automobilio. Kad pypint mergikėms gėda nebūtų.
• Nėra vairo stiprintuvo, tad reguliarus vairavimas padeda pastebimai sutvirtinti dilbio, dvigalvį bei trigalvį žasto raumenis.
• Labai veiksminga salono šildymo sistema suteikia galimybę kelionės į darbą metu prispaudus prie ortakių išsidžiovinti per naktį nespėjusias išdžiūti kojines ar apatinį trikotažą.
• Automobilyje įrengta automatinė dušo sistema. Stoge įmontuoto iliuminatoriaus kampuose esančiuose nepastebimuose rezervuaruose sukauptas vanduo tam tikrais laiko intervalais ima kapsėti vairuotojui užantin. Šis naudingas privalumas ne tik rytais suteikia papildomo žvalumo, bet ir garantuoja mažesnes vandens sąskaitas, nes namuose galvos plautis tiesiog nebereikia.
• Veiksminga „Antisleep“ sistema - braškančios panelės plastmasės smarkiai sumažina užmigimo prie vairo galimybę.

Nedidukai trūkumėliai:
• Kartais, kur nors svečiuose ar kavinėje gurkštelėjęs ne tik sulčių, susiduriu su problema – neturiu kas parveža namo. Todėl nusprendžiau savo kambariokę Kiškę Piškę Pampušką išmokinti vairuoti (žr. nuotraukas nr. 6-8). Deja, kad ir kaip vargšelė stengėsi, jai niekaip nepavyko perprasti lygiagretaus parkavimo paslapčių. Po nesėkmingų bandymų ji imdavo smarkiai graužtis ir iš nevilties vis krimstelėdavo į sėdynės kampą... Prabėgus keliems mėnesiams, netekęs vilties, vairuojančios Kiškės projektą apleidau, bet nugraužta vairuotojo sėdynė taip ir liko (žr. nuotrauką nr. 9).
• Vieną dieną nei iš šio nei iš to, savaime šast ir prasivėrė vairuotojo pusės galinių durelių langas. Šviežias oras salone yra gerai, bet kartais norisi, jog ir vidun per prasivėrusį tarpą nelytų. Todėl stiklą parėmiau stilingu mediniu kaištuku. Šiaip reikėtų šitą gedimą sutvarkyt, bet kad tas pagaliukas taip žaviai atrodo... (žr. nuotrauką nr. 11). Rimtam pirkėjui tų kaištukų pridrošiu daugiau.
• Vieną naktį kažkokie aklo pavydo apimti šmikiai sulaužė abiejų priekinių durelių rankenas. Dabar iš lauko pusės jas atidaryt – iššūkis nemenkas. Žmogus aš paprastas, greit pripratau pradžioj atsidaryti galines, tada iš vidaus – priekines. Visgi, tenka pripažint, visi tie kadriliai prieš įlipant retai kam daro gerą įspūdį. Techninės apžiūros centro specialistai, turiu įtarimą, jais visai nesusižavėtų...
• Sulaukus pilnametystės Džetutę ėmė versti spuogeliais. Pradžioj maniau, kad gal alergija, gal užsivalgė kažko ne to. Bet jų pamažu vis daugėjo. Tada priėjau išvados, jog bus prasidėjęs brendimas... Kad ir kaip bebūtų gaila, su metais tų brandos spuogelių vis daugėja ir daugėja, tad mašinai anksčiau ar vėliau reiks kosmetologo pagalbos (žr. nuotrauką nr.12)...

Džetutė – mašina su siela, ir jos vertės šiaip sau nuspėti neįmanoma. Todėl parduodu ją olandiško aukciono (mažėjančios kainos) principu. Žemiausia kaina – 1509 lt... Tokia ji bus 2013 08 15 d.
Kokia kaina yra šiandien, kaip vyksta pardavimas, papildoma informacija ir nuotraukos yra čia:
facebook.com/Dzetute

Kontaktai:
tel: 8604 88125
facebook.com/mindaugas.vilnius