LORRIES PP25-8025, vandens transporto

Įsiminė 26 lankytojai Atnaujintas prieš 2 d.
Nauja
Kaina be PVM
3 950
4 780 € su PVM
Gaukite paskolos pasiūlymą
PRIEKABŲ BAZĖ Plungė, Lietuva
+370 607 73333
Pardavėjo tapatybė patvirtinta
Pagaminimo data
2024
Priekaba / puspriekabė
Priekaba
Tipas
Vandens transporto
Ašių markė
Knott
Ašių skaičius
2
Nuosava masė, kg
685 kg
Bendroji masė, kg
2700 kg
Spalva
Juoda
Defektai
Be defektų
Nauja / naudota
Nauja
Tech. apžiūra iki
2027
Automobilis išsimokėtinai
Kaip įsigyti priekabą išsimokėtinai? Pasirinkite pageidaujamą mėnesio įmoką ir užpildykite paraišką paskolai gauti. Jeigu atsakymas teigiamas - pinigus pervesime į jūsų sąskaitą. Galite išsirinkti norimą priekabą iš bet kurio pardavėjo. Finansuojama iki 20 000 €, nėra priekabos amžiaus ribojimo.
Pasirinkite paskolos sumą:
4780
Pasirinkite mėnesio įmoką:

Pavyzdžiui, jei suteikiamos paskolos suma yra 4 000 €, kai sutartis 72 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 7.5%, sutarties sudarymo mokestis – 3%, mėnesinis administravimo mokestis - 9 €, BVKKMN – 13.75%, bendra mokėtina suma – 5 776.01 €, mėnesio įmoka – 80.22 €. Jums gali būti pasiūlytos kitos paskolos internetu sąlygos, kurios priklauso nuo banko atlikto jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimo.

Matmenys
Ilgis, mm
8300
Plotis, mm
2300
Aprašymas
100% LED apšvietimas.
PP25-8025 yra vidutinio dydžio dviašė priekaba, skirta vežti katerius ir jachtas, kurių ilgis beveik 8 metrų.
Priekaba, ant kurios lengvai gabensite valtį, motorinę valtį ar jachtą, turi tvirtą rėmą iš uždaro profilio. Be to, jis yra sutvirtintas naudojant keturias skersines atramas ir išilgai rėmo esantį kreiptuvą. Ant kreiptuvo yra keturi apatinių atramų rinkiniai, pagaminti iš poliuretano ratų, kurių skersmuo 260 mm, metaliniai ratlankiai ir apatiniai ritinėliai. Gale yra vadinamasis lopšys, t.y. kilnojamas kilio ritinėlių ir ratų komplektas, kuriame yra trys ratų komplektai su apatiniais ritinėliais. Jo veikimas apsiriboja pakreipimu įkeliant valtį arba iškeliant iš priekabos. Dėl šios ir šoninių atramų sistemos krovinio pakrovimas yra patogus ir nereikalauja daug jėgos.
Gabenama valtis iš šonų paremta ant keturių keturviečių atramų (po dvi iš abiejų pusių). Laikikliuose sumontuoti tvirti poliuretano ratai, kurių skersmuo fi 200 ant plieninių ratlankių.
Rėmo centre, lygiagrečiai jo šonams, yra jau minėtas kreiptuvas, kuris stiprina ir stabilizuoja konstrukciją.
Naudojami poliuretano ratai yra labai atsparūs trinčiai ir mechaniniams pažeidimams. Jie yra kieti, o ypatingas privalumas yra tai, kad jie nepalieka žymių ar įbrėžimų ant valties .

LED lempos su bajonetine jungtimi, yra visiškai sandarios. Todėl galime lengvai panardinti priekabos galinę dalį į vandenį pakrovimo ar iškrovimo metu. Siekiant apsaugoti priekabos paviršių nuo korozijos, jos plieniniai elementai yra karštai cinkuoti, šis procesas apsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Tačiau turėtume nepamiršti apie reguliarų valymą ir priežiūrą, ypač kai transporto priemonė liečiasi su sūriu vandeniu.
Priekaba, skirta valtims gabenti , turi galimybę reguliuoti ašies padėtį, priklausomai nuo gabenamo krovinio svorio centro. Modelis taip pat turi WPS (Waterproof system), t.y. papildomas stebulių sandarinimas. Tai neleidžia vandeniui patekti į guolius,ir tai turi įtakos ilgesniam jų tarnavimo laikui ir lėtesniam stebulių bei ašių susidėvėjimui.

ES homologacija (galima registruotis bet kurioje ES šalyje).
Papildoma informacija
www.priekabubaze.lt
www.autoplius.lt/priekabubaze

Didžiausias priekabų pasirinkimas Baltijos šalyse
Priekabų bazė:
Priekabų pardavimas • Priekabų dalys • Priekabų nuoma

PAS MUS VISAS PRIEKABAS GALITE ĮSIGYTI LIZINGU
Rodyti visą
Pardavėjas
Sidabrinis partneris
Stipriausios autoverslo įmonės. Ilgametė patirtis rinkoje.
Autoplius.lt partneris nuo 2017 Kovo Patalpino skelbimų: 439
Plungė, Lietuva
  • +370 607 73333
Pardavėjo tapatybė patvirtinta
PRIEKABŲ BAZĖ
Pardavėjo skelbimai:
autoplius.lt/priekabubaze
Automobilis išsimokėtinai