-Kita- Komandų valdikliai Gessmann, kita miško įranga / priedai

Įsiminė 6 lankytojai Atnaujintas 2019-05-24
Kaina
1
+ mokesčiai
GIRENA, UAB
Kaunas, Lietuva
Pagaminimo data
2019
Tipas
Kita miško įranga / priedai
Nauja / naudota
Nauja
Automobilis išsimokėtinai

Šią ar kitą techniką galite įsigyti išsimokėtinai, be pradinio įnašo bei įkeitimo. Paskolos suma iki 25 000 €. Paskolos pasiūlymą gaukite dabar, o išsirinkite per 60 dienų.

Mėnesio įmoka:
Komentarai
KOMANDŲ VALDIKLIAI GESSMANN

Mes gaminame aukštos kokybės valdiklius, naudojamus: elektrohidraulikos srityje, mašinų gamybos srityje, pramonėje, visų rūšių laivuose , traukiniuose , statybinėse mašinose, autotransporte, miškų technikoje, sandėliavimo ir krovimo technikoje ir daugelyje kitų sričių. Mūsų gaminių asortimentas apima aukštųjų technologijų valdiklius su elektroninių sąsajų adapteriais visoms mašinoms.
"Gessmann" yra vienas iš lyderių tarptautinėje rinkoje. Mūsų sėkmė rinkoje yra pagrįsta inovacijomis ir aukščiausios kokybės standartais. Mes lideriaujame rinkoje nuolat tobulindami savo produktus ir paslaugas. Tai leidžia mums užtikrinti ilgalaikę mūsų įmonės sėkmę.


• Valdiklių tiekimas
• Remontas
• Atsarginių dalių tiekimas
• Aptarnavimas
• Gamyba

Pasiteirauti:


Pagarbiai/ Best Regards/С уважением

Genadijus Kudriavcevas
UAB "Girena"
Ateities pl. 30B, LT52163, Kaunas, Lithuania
tel. +370 616 52113 ( Whats App, Viber)
info@girena.lt, skype genadijus531
www.girena.lt
STATYBINĖS MEDŽIAGOS IR STATYBOS DARBAIBLOKELIAI SURENKAMA PERDANGA TONA KAMINAI PAMATŲ GRĘŽIMAS STATYBOS DARBAI PERVEŽIMAI GERBUVIO
Papildoma informacija
GIRENA, UAB – stipri ir patikima įmonė besispecializuojanti: žemės darbai, statybos darbai, inžinerinių tinklų montavimas, metalo apdirbimas, tvorų montavimas, trinkelių klojimas, statybinės technikos pardavimas ir nuoma.

Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas
Mob. tel. +370 618 27400

www.autoplius.lt/girena
Pardavėjas
GIRENA, UAB