Pardavėjas
EURO TRUCKS, BĮ UAB
Visi pardavėjo skelbimai: autoplius.lt/eurotrucks
Kiti pardavėjo skelbimai

-kita-, dyzelina pasildancios sistemos, sunkvežimiai

Kaina Lietuvoje57.63
Nauja / naudota:Naudota
Pagaminimo data2008
Kuro tipasDyzelinas
TipasSunkvežimiai
Komentarai
Nugalėk šaltį!

Dyzeliniame kure yra sunkiųjų dalelių – parafino. Dyzelinių variklių trūkumas yra tas, kad esant žemai temperatūrai parafinas užkemša įpurškimo sistemą. Dėl to sistemoje sumažėja slėgis ir visiškai nutrūksta kuro padavimas.

FLOW LINE ir DIESEL WINTER –
tai lengvai montuojami prietaisai, kurie tvirtinami tarp degalų filtro ir bako – degalų padavimo linijoje. Tokiu būdu prietaisas užtikrina nenutrūkstamą pašildytų degalų tekėjimą per filtrą. Pagrindinis FLOW LINE ir DIESEL WINTER privalumas yra tas, kad, nepriklausomai nuo parafino susidarymo bake momento, tekėdamas per šildymo sistemą jis tirpsta ir nenusėda filtre. Žiemą su FLOW LINE ir DIESEL WINTER galima greitai užvesti variklį ir išvengti nemalonių sustojimų kelyje.

Temperatūrų pokyčiai kontroliuojami keramikiniais elementais: esant šaltam kurui keramikiniai bario-titano (PTC) elementai praleidžia elektros srovę ir dyzelinis kuras įšyla. Esant +10ºC temperatūrai srovė nepraleidžiama ir kuras neįšyla. Naudojant PTC, termoreguliatorius tampa nebereikalingas. Be to, PTC savybėms nedaro įtakos nei laikas, nei kilometražas.

FLOW LINE skirtas varikliams, kurių galia - iki 150 AG,
DIESEL WINTER skirtas varikliams, kurių galia - iki 200 AG.

Papildoma informacija
Vanaginės g. 33, Didžioji Riešė 14264
Tel. +370 5 2469513
Faks. +370 5 2469514
Mob. tel. +370 612 06585
El. paštas: info@eurotrucks.lt
www.eurotrucks.lt
www.autoplius.lt/eurotrucks