Pardavėjas
Privatus pardavėjas
750 €
15000 €
12 mėn.
72 mėn.
Mėnesio įmoka:
Pildyti paraišką
Tipinis pvz: Pavyzdžiui, skolinantis 3000 Eur, kai sudaroma 72 mėn. sutartis, fiksuota metinė palūkanų norma - 14%, mėnesinis administravimo mokestis – 3,19 Eur, sutarties sudarymo mokestis – 7,9% (išskaičiuojamas iš paskolos ir sumokamas sutarties sudarymo dieną), bendra kredito suma, kuria klientas gali naudotis - 2763 Eur, mėnesio įmoka – 65,01 Eur, bendra sumokama suma – 4680,52 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,06%.

BMW 2 serija. Visos dalys nuo m235ix f22, dauguma tinka

Kaina
Kaina sutartinė Teirautis kainos
Nauja / naudotaNauja
Pagaminimo data2016-01
Komentarai
Visos dalys nuo m235IX F22, dauguma tinka paprastiems modeliams.

Žibintai adaptyvus(dinaminiai), du US su defektais (tinkantis detalėms). Vienas be defektu EU dešinės pusės, adaptyvus, pilnas

Kelmas priekinis k.p. (OEM 31216853649/31216792285)

Interkuleris (sulūžęs plastmasinis laikilis šone)

Priekines svirties k.p. įvorė (OEM 31126854729)

Oro įsiurbimo kanalo jungtis (OEM 13717613157)

Pilnas komplekas variklio pagrindinio "škyvo" remontui su dviem žvaigzdutėm, dangteliu, įvore bei varžtu:
11417589309
11237574827
11217573672
11317502180
11237848476
11117530262

Laikiklis kp. 51647266167
Laikiklis dp. 51647266168

Laikiklis kp. 17118620732
Laikiklis dp 17118620733

Laikiklis 17117596922

Atrama 17117600539

Bracket, aux. radiator, lower 51647266323

Oro srauto matuoklis.

Akumo klėjimas (OEM 61139208241)

Diskai (du vienetai) BMW Style 405 M Performance, kaltiniai, R19