Labai smagus, manevringas motociklas. Patogu judėt mieste ir miško keliais. Anglų sukurtas dizainas. Tinka važiuoti dviese. Kuro sąnaudos vos pora L/100 km. Labai geram stovyje, niekas nemodifikuota nei išorėje nei viduje. Motociklas kaip naujas.
https://share.google/GIzG1f6kxM42z47Mj