Automobilio apžiūra

Niekada nepirkite „katės maiše“. Įsitikinkite kad transporto priemonė tikrai egzistuoja - jei automobilis registruotas Lietuvoje, duomenis apie jį visada galite patikrinti VĮ „Regitra“ tinklapyje. Susitarkite dėl susitikimo su pardavėju automobilio apžiūrai: geriausia judrioje, ne nuošalioje vietoje. Norėdami išvengti nesusipratimų, prieš susitikimą atsispausdinkite automobilio skelbimą.

Būtinai nuodugniai patikrinkite automobilį: jo techninę, kėbulo būklę, ankstesnių remontų padarinius. Geriausia tai atlikti šviesiu paros metu – tada geriausiai matomi visi kėbulo trūkimai.

Pačią apžiūrą siūlome atlikti pakvietus kartu automobilius išmanantį žmogų, kuris patars tiek dėl paties automobilio būklės, tiek dėl dokumentų – pastebės juose esančius pakitimus.

Taip pat reikalaukite bandomojo važiavimo – jei įmanoma, jįjį atlikite tiek miesto gatvėse, tiek greitkelyje.. Kai kurie techniniai defektai pasimato tik esant skirtingam greičiui ar tik mieste.

Taip pat pravartu automobilio apžiūrą patikėti ir profesionalams: transporto priemonę galite patikrinti automobilio gamintojo atstovybės salonuosear patikimuose servisuose.

Skaityti toliau: Pirkimui reikalingi dokumentai

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X