Volkswagen Polo GTI

Jau iš pirmo žvilgsnio bus aišku – "Polo” traukia akį. Jo išvaizdoje yra ir naujų, ir laiko patikrintų puikių vizualinių akcentų. Būdingą išskirtinę automobilio išvaizdą formuoja kresnas ir tvirtai suręstas kėbulas. Ketinate tiesiog sėsti į automobilį ir važiuoti? Luktelėkite minutėlę, apsižvalgykite aplinkui. Salonas iš tiesų to vertas. Čia optiškai bei lytėjimui patrauklūs paviršiai, sportinio stiliaus trijų stipinų vairas ir daugybė vietų daiktams susidėti, kuriose tilps viskas, ko reikia kelionėje. Jauki vidaus aplinka. Stilingas salono interjeras. Šiuolaikinės medžiagos. Šiuos ir kitus privalumus rasite atsidūrę nauojo „Polo” salone. Nors iš išorės "Polo” nepanašus į lenktyninį bolidą, jo dinamiškumas iš tiesų įspūdingas.
„Volkswagen Polo GTI“ – šaltas bei konservatyvus protas ir karštos emocijos
Šeštos kartos „Polo“ hečbekas „Volkswagen“ gamoje debiutavo 2017-ųjų pabaigoje. Tai buvo dar viena šilta bandelė 2018-ųjų Lietuvos metų automobilio konkurse, kur, beje, šis ...
Skaityti visą apžvalgą

Salonuose parduodami (1)

Modelio modifikacijos(1)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
2.0 (200 AG) 5,9l/100km   Hečbekas Automatinė Priekiniai 22 887 € GTI Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2018-09-05
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai