Toyota Yaris

SAUGUMO ĮVERTINIMAS Euro NCAP
89%81%60%86%
Akcija: Metas vairuoti naują!
Specialus Toyota Yaris pasiūlymas: HIBRIDAS UŽ BENZINO KAINĄ.
Pasiūlymas galioja iki 2015 gegužės 5 dienos.

 Sumanus „Toyota Yaris" su „Toyota Optimal Drive" - visapusiškas komplektas. „Toyota Yaris" pasirengęs miesto gyvenimui. Jis yra kompaktiškas ir manevringas, stilingas ir ypač efektyvus - išsiskiria ypač mažu teršalų kiekiu dėl jame įdiegtos pažangios įrangos, tokios kaip „Stop & Start" technologija. Gali lygintis su dideliais automobiliais. „Toyota Optimal Drive" byloja, jog ekonomiški varikliai gali būti ir galingi bei smagūs vairuoti. Be to, šis automobilis savo klasės atstovus pranoksta erdviu salonu. Iš tiesų jame yra visa, ko galite tikėtis iš „Toyota".


Toyota Yaris HSD-pigiausias hibridinės technologijos automobilis. Mažiausia savo klasėje- tik 79 gramai- anglies dvideginio tarša, nedidelės degalų sąnaudos bei maži savininko mokesčiai, itin ramus ir tylus važiavimas- visa tai liudija apie puikų „Toyota" gebėjimą pasiūlyti geriausius darnaus mobilumo sprendimus. Be to, Europos rinkoje šis „Yaris" modelis įperkamiausias visiškai hibridinės technologijos automobilis.

„Toyota Yaris GRMN“ – vienkartinė karštų emocijų injekcija
Ar pamenate laikus, kada „Toyota“ gamino tikrai karštus automobilius? Sukakus 2008-iesiems, vieno didžiausių gamintojų pasaulyje gamoje nebeliko vietos entuziazmui ir vairavimo malonumui. ...
Skaityti visą apžvalgą

Salonuose parduodami (5)

Modelio modifikacijos(1)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
1.0 (69 AG) 4,3l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 13 900 € Standard Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2020-09-28
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai