Renault Megane R.S.

„Renault Sport“ inžinierių aistra ir ilgametė patirtis „Formulės-1“ lenktynių pasaulyje leido sukurti ypatingą automobilį, skirtą tikriems vairavimo entuziastams. Jums. Susipažinkite – tai naujasis „karštas hečbekas“ RENAULT MEGANE R.S.
Pasigėrėkite išskirtiniu, moderniu dizainu. Elegantiškas, o kartu ir išties atletiškas, naujojo MEGANE R.S. siluetas praturtintas specialiai šiam modeliui sukurtais priekiniu ir galiniu buferiais bei galiniu difuzoriumi, padidinančiu automobilio stabilumą tiesiojoje ir posūkiuose, o kėbulo spalvų gamą papildė ryški „Tonic Orange“ spalva.
Sėskitės už vairo ir spauskite „Start“ mygtuką. Išgirskite, kaip atgyja dar galingesnis ir efektyvesnis nei anksčiau benzininis variklis su turbina, pasiekiantis 280 AG galią ir 390 Nm sukimo momentą. Paklausykite, kaip sududena išmetimo sistema spustelėjus akceleratorių. Jūs jau pasiruošęs patirti tikrą vairavimo džiaugsmą?
Perimkite kontrolę į savo rankas – naująjį MEGANE R.S. pirmą kartą šio modelio istorijoje galite rinktis ne tik su automatine 6 laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže, bet ir mechanine 6 pavarų transmisija, užtikrinančiomis sklandų ir greitą pavarų perjungimą bei stulbinantį efektyvumą. 
Dar didesnį vairavimo malonumą pajuskite „Multi-Sense“ sistemoje pasirinkę vieną iš 5 režimų, labiausiai atitinkantį Jūsų vairavimo stilių: mėgaukitės maksimaliu pakabos komfortu „Comfort“ režimu, leiskitės į azartišką kelionę užmiesčio keliais įjungę „Sport“ nustatymus, ar sukurkite asmeninių parametrų konfigūraciją „Perso“ režimu.
Išskirtinė naujos kartos MEGANE R.S. savybė – „4Control“ keturių vairuojamųjų ratų sistema, paverčianti šį sportišką hečbeką vienu vikriausių ir manevringiausių automobilių savo klasėje. Važiuojant nedideliu greičiu, keturi vairuojamieji ratai padės įvažiuoti net ir į labai ankštą stovėjimo vietą, o padidinus greitį, „4Control“ sistema užtikrins nepriekaištingą preciziškumą ir stabilumą įveikiant posūkius bei leis Jums pasinerti į pribloškiančių vairavimo potyrių jūrą.
Išraiškingas dizainas, veržli galia ir stulbinančios valdymo savybės susilieja į nepamirštamas vairavimo emocijas. Patirkite jas su naujuoju MEGANE R.S.
„Renault Megane RS“: sprogimai, adrenalinas, technologijos ir kompromisai
Automobilių gamintojas „Renault“ entuziastiškų vairuotojų tarpę identifikuojamas, kaip pačių karščiausių hečbekų kūrėjas. Eilę metų jie gamino karštas paprastų hečbekų ...
Skaityti visą apžvalgą
Modelio modifikacijos(2)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
1.8 (280 AG) 7,2l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 29 234 € R.S. Plačiau
1.8 (280 AG) 7,2l/100km   Hečbekas Automatinė Priekiniai 31 170 € R.S. Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2020-04-20
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai