Porsche Cayenne

DUOMENŲ APIE SAUGUMĄ NETURIME

Tiek viduje, tiek ir išorėje, ryškiausiai matomas pagrindinis ,,Porsche Cayenne“ bruožas - entuziazmas. Tiek gyvenime, tiek ir kelyje.

Automobilio priekyje puikiai išreikštas dinamiškas charakteris. Tai aiškiai atspindi visiškai pakeistas variklio dangtis ir sportine dvasia dvelkiančios sparnų linijos. Taip pat naujo ir dar ryškesnio dizaino,,Bi-Xenon“ priekiniai žibintai su integruotomis keturių kontaktų LED dienos šviesos lempomis (standartinė komplektacija).

Naujasis ,,Porsche Cayenne“ pagamintas su ,,Cayenne Multispoke“ dizaino18 colių ratais, kurie Jums leis pajausti automobilio sportinį meistriškumą. Kai automobilis stabdomas, stabdžių sistemos veikimas įspūdingas net tada, kai jis visiškai pakrautas ar velka priekabą, kurios apkrova iki 3500 kg.

Viduje taip pat netrūksta entuziazmo: jį galite tiek pamatyti, tiek ir pajausti. Pakeltas centrinis valdymo skydelis ir daugiafunkcinis sportinis vairas taip pat pabrėžia automobilio sportinį paveldą.

Saugumo ir komforto lygis gali būti dar patobulintas pasirenkant plataus spektro pagalbines vairuotojo sistemas. Tai apima prisitaikančią pastovaus greičio kontrolės sistemą (angl. „ACC“) su ,,Porsche“ aktyviojo saugumo funkcija (angl. „PAS“), persirikiavimo, įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos ir parkavimo pagalbos sistemą su atbulinės eigos kamera ar erdviniu vaizdu.

Modelio modifikacijos(3)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
3.0 (340 AG) 9,0l/100km   Visureigis Automatinė Visi 77 319 € Cayenne Plačiau
2.9 (440 AG) 9,2l/100km   Visureigis Automatinė Visi 95 106 € Cayenne S Plačiau
4.0 (550 AG) 11,7l/100km   Visureigis Automatinė Visi 143 385 € Cayenne Turbo Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2019-08-26
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai