Kia Stonic

Aptakios išorės su išskirtiniais bruožais, naujasis „Kia Stonic“ trykšta smagiu sportiškumu. SUV primenantys stogo laikikliai tikrai išsiskiria, o tamsintas stiklas žadina smalsumą ir sukuria asmeninę erdvę. Dvigubos projekcijos priekiniai žibintai su posūkių ir LED DRL rūko žibintais nušviečia kelią 17 col. lydinio ratlankiams. Būkite drąsūs! Suasmeninkite naująjį „Kia Stonic“, pasirinkdami vieną iš dvidešimties dviejų atspalvių spalvų derinių stogui ir korpusui. Viduje rinkitės vieną iš šešių bronzinių spalvų paketų, įskaitant, bronzos, oranžinį, žalią ir pilką. Kuris geriausiai atspindi jūsų asmenybę ir pomėgius? Naujojo „Kia Stonic“ galingas dizainas buvo sukurtas norintiems, kad kiekvienas pasivažinėjimas būtų nuotykis. Aerodinamiškos linijos ir ryškios grotelės prisideda prie jūsų individualumo. Kaip galinis langas su aptaku ir didesnė apatinė įsiurbimo anga, siurbianti aušinantį orą. Galingi sparnai ir buferis bei oro srautą reguliuojanti slydimo plokštė užbaigia šį šaunų miesto visureigį.
Kompaktiškų miesto krosoveriu gretose – išmanusis „KIA Stonic“
Tikriausiai visi pamename laikus, kada „KIA“ automobilių gamą Lietuvoje sudarė vos keletas modelių. Tačiau sunku būtų sugalvoti gamintoją, kuris per pastaruosius kelis dešimtmečius ...
Skaityti visą apžvalgą

Salonuose parduodami (1)

Modelio modifikacijos(0)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Nauji automobiliai