Jeep Grand Cherokee

SAUGUMO ĮVERTINIMAS Euro NCAP
81%69%45%71%
Naujasis Grand Cherokee modelis – tai legendinio visureigių gamintojo Jeep flagmanas, išsiskiriantis savo dizainu ir novatoriškomis technologijomis. Akį traukia aptakios ir atletiškos kėbulo linijos. Sportišką automobilį harmoningai papildo klasikinės chromuotos Jeep variklio grotelės, veidrodėliai ir durų rankenėlės. Savo išskirtiniu interjero dizainu, variklių pasirinkimo galimybe, bei įdiegtomis saugumo sistemomis, naujasis Jeep modelis pelnė vairuotojų pripažinimą. Talpaus ir erdvaus visureigio bagažinė išaugo net 19 procentų, padidinta ir gale sėdinčių keleivių kojų erdvė. Naujame Jeep modelyje vieningai dirba daugiau nei 45 saugumo sistemos, suteikiančios keleiviams aukščiausio lygio apsaugą, tiek kelyje, tiek bekelėje.
„Jeep Grand Cherokee“ - senosios mokyklos visureigis su šiuolaikiniu kostiumu
Didžioji dalis automobilių gamintojų gamina skirtingo segmento modelius. Nuo mažų, miestui skirtų hečbekų iki didelių, prabangių visureigių. Bet yra ir tokių gamintojų, kurie yra ...
Skaityti visą apžvalgą

Salonuose parduodami (1)

Modelio modifikacijos(1)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
3.0 (250 AG) 7,5l/100km   Visureigis Automatinė Visi 54 990 € Summit Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2019-10-11
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai