Jaguar I-Pace

Su visais gamintojo „Jaguar“ automobiliais kelyje jausitės išskirtiniai. Elektrinė pavaros sistema šio pojūčio nesumažina. Kruopščiai suprojektuotas naujasis „Jaguar I-PACE“ yra elektrinis automobilis su baterija (angl. Battery Electric Vehicle, BEV). Patrauklus ir maloniai vairuojamas visureigis „Jaguar I-PACE“ yra išmaniausias penkių vietų sportinis automobilis pasaulyje.Visureigis I-PACE yra varomas dviem nuolatinio magneto sinchroniniais elektros varikliais. Panašiai kaip ir lenktyninių automobilių „I TYPE Formula E“ varikliai, šie varikliai generuoja 400 AG galią ir 700 Nm sukimo momentą.Visureigio I-PACE 90 kWh bateriją sudaro didelio energijos tankio ličio jonų elementai. Jų dizainas ir pažangi terminio valdymo sistema užtikrina šių baterijų ilgaamžiškumą ir ilgą didžiausios galios išlaikymo laikotarpį.
„Jaguar I-Pace“ – ryškus britiškas pėdsakas prestižinių elektromobilių segmente
Tikriausiai kiekvienas žmogus pritars faktui, kad elektromobiliai yra visos automobilių pramonės ateitis. JAV bendrovė „Tesla“ bene labiausiai prisidėjo prie tokios nuomonės formavimo. ...
Skaityti visą apžvalgą
Modelio modifikacijos(4)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
400 AG 0,0l/100km   Hečbekas Visi 80 700 € I-PACE Plačiau
400 AG 0,0l/100km   Hečbekas Visi 88 450 € SE Plačiau
400 AG 0,0l/100km   Hečbekas Visi 94 140 € HSE Plačiau
400 AG 0,0l/100km   Hečbekas Visi 104 480 € FIRST EDITION Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2019-08-21
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Nauji automobiliai