Hyundai i30 N Fastback

„i30 Fastback N“ dizainas pasižymi unikaliomis automobilio aerodinamiką gerinančiomis detalėmis, pvz., įžūliai atrodančiu priekiniu buferiu ir nauju galiniu aptaku. Siekdami formos ir turinio dermės, šio modelio gamintojai glaudžiai bendradarbiavo su aerodinamikos specialistais, kad atrastų geriausią santykį tarp prispaudžiamosios jėgos, pasipriešinimo jėgos ir aerodinamikos bei užtikrintų geriausią įmanomą vairavimo patirtį.„i30 Fastback N“ galas išsiskiria agresyviu buferiu, nauju galiniu aptaku, dvigubu išmetimo vamzdžiu su duslintuvu ir unikaliu trikampio formos LED rūko žibintu. Pasirinktinai galima komplektuoti su panoraminiu stoglangiu.Sukurta automobilių gerbėjams, kurie išties myli automobilius. Sumontuotas išskirtinis N serijos sportinis vairas ir sportinės sėdynės, o pati vairuotojo vieta yra ne tik stilinga, bet ir užtikrina puikų valdymą. Ergonomija visiškai orientuota į vairuotoją – viskas išdėstyta matomose vietose ir yra po ranka. N serijos prietaisų skydelis pritaikytas aistringiems vairuotojams. Jame įrengtas važiavimą lenktynių trasoje gerinantis pavaros perjungimo rekomendavimo įtaisas, o LED tachometro zonos spalvos keičiasi priklausomai nuo važiavimo parametrų ir variklio alyvos temperatūros. Prietaisų skydelyje galite stebėti variklio alyvos temperatūrą, sukimo momentą ir „Turbo Boost“ pagreitinimą.
„Hyundai i30N Fastback“ – pusiaukelė tarp karšto hečbeko ir dailaus kupė
Kai prieš daugiau nei metus „Hyundai“ pristatė pirmąjį savo N divizijos kūrinį, karšto temperamento „i30N“ hečbeką, šis akimirksniu pakeitė gamintojo įvaizdį. Jau kuris ...
Skaityti visą apžvalgą

Salonuose parduodami (6)

Modelio modifikacijos(2)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
2.0 (250 AG) 8,1l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 26 990 € Base Plačiau
2.0 (275 AG) 8,3l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 29 990 € Performance Pack Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2020-04-08
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai