Hyundai i30 N

DUOMENŲ APIE SAUGUMĄ NETURIME

Užveskite naująjį i30 N ir jis priblokš. Tas garsas. Šiurkštus 275 AG gaudesys kelia gryniausią pasitenkinimą. Gryna galia. Grynas N. N reiškia Namjangą – mūsų tyrimų ir vystymo centro namus. Gimęs Namjange, šlifuotas Niurburgringe. N logotipas simbolizuoja vingiuotą stabdymo zoną trasoje. Būtent tokiomis sąlygomis buvo bandomas ir savo jėgas įrodė naujasis i30 N modelis. 2017 metų gegužę du beveik serijiniai i30 N modeliai finišavo „ADAC Zurich“ 24 valandų lenktynėse Niurburgringe. Abu automobiliai važiavo su tais pačiais jėgainių ir pavarų dėžių nustatymais, kurie bus serijiniuose i30 N modeliuose. 

i30 N mums žymi naują erą. Tai yra pirmasis N serijos modelis sukurtas taip, kad teiktų vairavimo malonumą kiekvienam. Naujasis i30 N gimė trasoje, todėl jame susijungia plati automobilių sporto ir galingų automobilių kūrimo patirtis. Šios savybės leido sukurti labai karštą hečbeką. Jis teikia maksimalų vairavimo malonumą kelyje ir kiekvieną dieną džiugina kaip lenktyninis automobilis.  

Salonuose parduodami (7)

Modelio modifikacijos(2)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
2.0 (250 AG) 7,0l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 25 990 € N Plačiau
2.0 (275 AG) 7,1l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 28 990 € Performance Pack Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2020-10-28
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai