Hyundai i20

SAUGUMO ĮVERTINIMAS Euro NCAP
85%73%79%64%

Hyundai europiniame biure Vokietijoje sukurtame keturių metrų ilgio naujajame „i20" modelyje naudojama „tekančio vandens skulptūros" dizaino stilistika, tapusi išskirtiniu „Hyundai" automobilių bruožu. Atnaujintame automobilio priekyje atsirado visiems naujiesiems „Hyundai" modeliams bendras dizaino elementas - šešiakampės radiatoriaus grotelės. Šiuolaikiškumo įvaizdį sustiprina nauji žibintai. Variklio dangtis, priekiniai sparnai, priekinis buferis su rūko žibintais ir ratlankiai - visi šie elementai buvo atnaujinti, kad naujasis modelis vizualiai įsilietų į bendrą i serijos automobilių eilę. Vikrus manevravimas ir puiki automobilio reakcija į vairuotojo veiksmus, taip pat netrikdančios pagalbinės elektroninės sistemos garantuoja keleivių saugumą. Įvykus avarijai, keleivius apsaugos ypač tvirto plieno kėbulo konstrukcija, smūgį švelninančios priekinės, šoninės ir užuolaidinės saugos oro pagalvės. Saugos priemonių paketą papildo vaikiškų sėdynių ISOFIX tvirtinimo laikikliai galinėse sėdynėse, taip pat įspėjimo apie neužsegtus visų sėdynių saugos diržus sistema. Dėl visų šių aktyvios ir pasyvios saugos elementų naujasis „i20" yra nepralenkiamas lyderis savo klasės automobilių tarpe. Tą patvirtina penkių žvaigždučių įvertinimas Euro NCAP bandymuose, kurį gavo jau ankstesnė šio modelio versija.

„Hyunda i20“ – ekonominės klasės miesto hečbekų vunderkindas
Sunku surasti žmogų, kuris svajotų apie naują korėjietišką automobilį. Net ir sportiški, Lietuvoje neparduodami „Hyundai Genesis Coupe“ tikriausiai yra eilėje po „Nissan 370Z“, ...
Skaityti visą apžvalgą

Salonuose parduodami (5)

Modelio modifikacijos(4)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
1.2 (75 AG) 4,8l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 11 990 € Fresh Plačiau
1.0 (100 AG) 4,3l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 12 990 € Fresh Plačiau
1.0 (100 AG) 4,3l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 13 990 € Comfort Plačiau
1.0 (100 AG) 5,2l/100km   Hečbekas Automatinė Priekiniai 14 490 € Fresh Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2019-06-21
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai