Honda Civic Type R

DUOMENŲ APIE SAUGUMĄ NETURIME
Pagrindinės „Type R“, pagaminto naudojantis „Honda“ palikimu kuriant didelio galingumo automobilius, ypatybės panašios į naujojo 10-osios kartos „Civic“. Permąstytas nuo apačios iki viršaus, kad užtikrintų energingą ir labiausiai jaudinantį vairavimą trokštamu hečbeku kelyje ir lenktynių trasoje. Pasisveikinkite su galingiausiu, greičiau nei bet kada anksčiau įsibėgėjančiu, priekiniais ratais varomu automobiliu.„Mūsų „Civic Type R“ vizija buvo užtikrinti manevringumą, kuriuo vairuotojai galėtų visiškai pasitikėti ir jaustųsi taip, tarsi automobilį galėtų vairuoti amžinai.“ Tai buvo svajonė, kuri išsipildė pagaminus „Type R“. Sukurtas, kad pasižymėtų aukštu komforto lygiu, neprilygstama salono erdve ir lenktynių trasos įkvėptu stiliumi, atitinkančiu geriausias savybes.
„Honda Civic Type-R“ – priekiniais ratais varomas gatvių monstras
Laikai, kada „Honda“ gamino turbūt geriausius atmosferinius variklius, jau praeityje. Tikri entuziastai prisimena ir iki šiol gerbia „DOHC VTEC“ jėgaines, atpažįstamas pagal kodinius ...
Skaityti visą apžvalgą
Modelio modifikacijos(2)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
2.0 (320 AG) 7,7l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 37 350 € Type R Plačiau
2.0 (320 AG) 7,7l/100km   Hečbekas Mechaninė Priekiniai 39 000 € Type R GT Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2020-04-08
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai