Honda Civic sedan

SAUGUMO ĮVERTINIMAS Euro NCAP
94%83%69%86%
Mūsų naujasis keturių durų „Civic“ sukurtas vairuotojams. Tai erdvus ir komfortiškas automobilis, išsiskiriantis dinamiškumu ir išmaniųjų technologijų gausa, o elegantiškas „Civic“ dizainas nepaliks abejingų. Žavesys detalės: atnaujintas dizainas ir automobilio konstrukcija. Įspūdingas 182AG VTEC TURBO variklis bei nauja važiuoklė – idealus dinamikos ir valdymo savybių derinys. „Honda SENSING“ – išmaniosios pagalbinės vairuotojo sistemos – naujajame keturduriame „Civic“ automobilyje komplektuojamos kaip standartinė įranga. 

Susidūrimo sušvelninimo stabdant sistema. Jei nustatoma, kad galite susidurti su transporto priemone ar pėsčiuoju, ši funkcija įspės apie pavojų ir sumažins jūsų greitį, kad padėtų sušvelninti susidūrimą.

Įspėjimo kertant eismo juostą sistema. Jeigu automobilis ims krypti iš eismo juostos nerodant posūkio, jus apie tai įspės vaizdiniai ir garsiniai signalai

Apsaugos krypstant iš kelio sistema. Ant priekinio stiklo sumontuota kamera nustatoma, ar automobilis krypsta iš kelio ir, naudojant elektrinį vairo stiprintuvą, švelniai pakoreguojama važiavimo kryptis, kad išliktumėte savo eismo juostoje. Tam tikromis sąlygomis sistema gali ir stabdyti.

Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema. Pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema padeda išlaikyti automobilį eismo juostos viduryje važiuojant greitkeliu – vairuotojui nebereikia daryti tiek daug korekcinių vairo judesių

Kelio ženklų atpažinimo sistema. Kelio ženklų atpažinimo sistema atpažįsta kelio ženklus ir jų informaciją rodo ekrane. Vienu metu gali būti rodomi du ženklai.

Išmanus greičio ribotuvas. Protingai sujungia esamo reguliuojamojo greičio ribotuvo veikimą su kelio ženklų atpažinimo sistema ir automatiškai nustato tokią važiavimo greičio ribą, kokią aptinka kelio ženklų atpažinimo sistema.

Išmani prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema. Ši funkcija nustato, kai gretima juosta važiuojantis automobilis ketina persirikiuoti į jūsų juostą priešais jus, ir iš anksto sumažina „Civic“ greitį. Ji taip pat padeda palaikyti atstumą iki priekyje jūsų važiuojančio automobilio, kad jums nereikėtų keisti greičio pačiam.

Prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema su sekimu nedideliu greičiu. Ši funkcija palaiko nustatytą pastovų greitį ir sekimo paskui priešais važiuojantį automobilį atstumą. Jeigu aptiktasis automobilis sustos, jūsų „Civic“ irgi sumažins greitį ir sustos – jums net nereikės laikyti kojos ant stabdžių pedalo. Jeigu norite važiuoti toliau, tiesiog paspauskite akceleratorių.


Salonuose parduodami (3)

Modelio modifikacijos(5)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
1.5 (182 AG) 5,5l/100km   Sedanas Mechaninė Priekiniai 23 450 € Elegance Plačiau
1.5 (182 AG) 5,7l/100km   Sedanas Automatinė Priekiniai 25 490 € Elegance Plačiau
1.5 (182 AG) 5,5l/100km   Sedanas Mechaninė Priekiniai 26 500 € Executive Plačiau
1.5 (182 AG) 5,7l/100km   Sedanas Automatinė Priekiniai 28 540 € Executive Plačiau
1.6 (120 AG) 4,1l/100km   Sedanas Automatinė Priekiniai 28 760 € Executive Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2019-12-23
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai