Ford Kuga

SAUGUMO ĮVERTINIMAS Euro NCAP
92%86%82%73%
Nuostabus dizainas, nepaprastas efektyvumas ir jokių pastangų nereikalaujančios galimybės. Naujasis „Ford Kuga“ miesto visureigis puikiai tiks tiek tyrinėjant kraštovaizdžius, tiek ieškant nuotykių miesto centre. Kai tik leisitės užvaldomi kelionės nuotaikos, mėgausitės puikiu masyvaus SUV funkcijų ir nuostabaus dizaino deriniu. Su pažangiomis technologijomis, pvz., išmaniąja visų varančiųjų ratų ir pasirenkamų važiavimo režimų sistemomis, vairavimo patirtį galite pritaikyti kelio sąlygoms.

„Ford Kuga ST-Line“ ar „Ford Kuga Titanium“, įkraunamas hibridas, hibridas arba benzininis „EcoBoost“ variklis – Jūsų laisvė rinktis. Su dviem naujomis hibridinėmis versijomis „Ford Kuga“ siūlo naujesnį, švaresnį ir ekonomiškesnį būdą mėgautis SUV vairavimu. „Ford Kuga Hybrid“ elektra varomo hibrido galia leidžia būti pasirengus bet kam. Galite drąsiai keliauti net už miesto ribų, nes įsijungus benzininiam varikliui pavyks įveikti 964–1000 km atstumą (su visiškai įkrautu akumuliatoriumi).

Salonuose parduodami (8)

Modelio modifikacijos(2)
Kuro tipas
Pavarų dėžė
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ
1.5 (120 AG) 4,2 l/100km   Visureigis / Krosoveris Mechaninė Priekiniai Plačiau
2.5 (225 AG) 1,2 l/100km   Visureigis / Krosoveris Automatinė Priekiniai Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2024-02-27
Pateikiama mažiausia kaina remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Nauji automobiliai