Citroen C4 Cactus

DUOMENŲ APIE SAUGUMĄ NETURIME

Naujasis „C4 Cactus“ išreiškia savo prigimties unikalumą per naują, platų ir išraiškingą priekį, atnaujinto stiliaus sparnus ir duris bei ekspresyvių ir švelnių bruožų galą, kuriame sumontuoti naujo dizaino 3D LED žibintai. Šio modelio tinkamai subalansuotos ir išraiškingos formos meta iššūkį nusistovėjusiems kompaktinio hečbeko standartams. Naujasis modelis siūlo 31 eksterjero variantą su 9 kėbulo spalvomis ir 4 spalvų paketais, siūlančiais rafinuotus spalvinius akcentus, su kuriais pirkėjai gali susikurti automobilio vidų pagal savo skonį. Patogiame, išgrynintame ir laisvame salone iš karto užlieja ramybės jausmas. Siūlome net 5 prabangius ir savitus interjero atmosferos variantus, kurie sukuria šviesią, jaukią ir rafinuotą aplinką.Naujasis „C4 Cactus“ taip pat siūlo visiškai naujos kartos garso izoliaciją. 12 pagalbos vairuotojui sistemų ir 3 ryšio technologijų dėka keleiviai gali jaustis visiškai saugūs ir atsipalaidavę. Automobilio našūs ir efektyvūs varikliai taip pat padeda vairuotojui pajusti didesnį vairavimo malonumą ir ramybę.

„Citroen C4 Cactus“: kaip sąveikauja praktiškumas bei taupumas su stiliumi ir mada?
Mados šalimi vadinamos Prancūzijos sostinė Paryžius – miestas, kuriantis stilių. Nenuostabu, kad čia savo karjeras pradėjo Chanel, Pierra Cardine, Dior, Vuitton ir aibė kitų puikiai ...
Skaityti visą apžvalgą
Modelio modifikacijos(4)
VARIKLIS KURAS KĖBULAS PAVARŲ DĖŽĖ KAINA
1.2 (110 AG) 5,3l/100km   Visureigis Automatinė Priekiniai AKCIJA 16 000 € Feel Plačiau
1.6 (100 AG) 3,6l/100km   Visureigis Mechaninė Priekiniai AKCIJA 17 000 € Feel Plačiau
1.2 (110 AG) 4,5l/100km   Visureigis Mechaninė Priekiniai AKCIJA 17 800 € Shine Plačiau
1.6 (100 AG) 3,6l/100km   Visureigis Mechaninė Priekiniai AKCIJA 18 900 € Shine Plačiau
Modifikacijų kainos paskutinį kartą atnaujintos 2019-11-08
Kainos nurodytos remiantis gamintojo ar pardavimo atstovų kainoraščiais, kurie buvo pateikiami jų interneto svetainėse atnaujinimo dieną.
UAB "Diginet LTU" neatsako už kainų pasikeitimus bei pardavėjo galimybes pasiūlyti konkrečios modifikacijos automobilį.

Panašūs automobiliai

Nauji automobiliai