Apie mus Longo

Pasitikėjimas yra mūsų įmonės pagrindas kuriuo mes remiamės.

"Longo Group" yra mažmeninės prekybos kompanija, veikianti naudotų automobilių rinkoje Rytų Europoje. "Longo" tikslas yra įdiegti naują standartą savo verslo srityje, pristatant visiškai patikimą automobilių įsigijimo, pardavimo ir finansavimo patirtį. Mes vertiname patikimumą ir profesionalų požiūrį į mūsų kasdienę veiklą. Remdamiesi tuo mes dirbame, kad užtikrintume klientams patogų ir patikimą pirkimo procesą. Mūsų vizija - tapti labiausiai pripažintais ir rekomenduojamais automobilių pardavėjais naudotų automobilių rinkoje.
UAB "Longo LT" įkurta 2018 m. priklauso "Longo" grupei, kuri jau veikia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. Lietuvoje šiuo metu veikia viena pardavimo aikštelė Vilniuje, Parodų g. 2, talpinanti virš 300 naudotų automobilių. Šiais metais planuojame atidaryti dar vieną pardavimo aikštelę Kaune.
Mes tikime, kad naudoto automobilio įsigyjimas turėtų būti sąžiningas ir lengvas, kaip įsigyjant visiškai naują automobilį. Mūsų atstovybėje rasite visus populiariausius modelius. Pasitikėkite mumis, kad kita Jūsų automobilio pirkimo patirtis būtų be streso ir galbūt geriausia, kurią kada nors turėjote!

Iki pasimatymo!

Susisiekite su mumis:
+370 52030012
[email protected]

Pirkite atsakingai, vairuokite laimingai!