Kategorijos

UAB KUPER


Prekiaujame naujomis bei naudotomis (naudotos, tik geros techninės būklės) transporto priemonėmis iš Vokietijos ir kitų Europos šalių:

-specializuota statybine technika ( ratiniais bei vikšriniais ekskavatoriais, frontaliniais krautuvais, kranais, betonvežiais, buldozeriais, automobiliniais bokšteliais bei kt.);
-sunkvežimiais (bortiniais, izoterminiais, savivarčiais, specialiais ir kt.);
-vilkikais (dviašiais, triašiais ir kt.);
-puspriekabėmis (konteinerinėmis, tentinėmis, tentinėmis užuolaidinėmis, izoterminėmis ir kt.);
-priekabomis (tentinėmis, tentinėmis užuolaidinėmis, kietašonėmis, izoterminėmis ir kt.);
-mikroautobusais (keleiviniais, krovininiais, izoterminiais, specialiais ir kt);
-lengvaisiais automobiliais.

Jei mes neturime vietoje Jūsų poreikių atitinkančios transporto priemonės, galime atvežti pagal užsakymą. Naują arba techniškai tvarkingą naudotą transporto priemonę parinksime pagal individualius Jūsų verslo poreikius ir įsipareigosime pristatyti per maksimaliai trumpą laikotarpį.

Transporto priemones paruošiame eksploatacijai, suteikiame garantiją. Taip pat galime nupirkti Jūsų senas ir jau nebenaudojamas transporto priemones.

Jei Jums trūksta informacijos ar laiko transporto priemonės paieškoms, taupydami Jūsų laiką ir pinigus, mes atsiųsime specialistą pas Jus į įmonę, kuris suteiks Jums vertingos informacijos ir padės surasti būtent tai, ko Jums reikia.
***************************************
Kontaktai:
Plungė, Lietuva
Tomas +370 656 55596
Tomas +370 656 81887
Įmonės faksas : +370 650 02887
El. paštas: info@kuper.lt
www.kuper.lt
www.autoplius.lt/kuper
****************************************
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X