Nukentėję nuo asmenų, nusikalstamai veiklai naudojusių tel. nr. 860918723, 860868926, 860887950, prašomi kreiptis į Vilniaus apskr. VPK Vilniaus r. PK KPS 1-ojo poskyrio viršininką Rolandą Kanaviną, tel. 852717631, el. p. rolandas.kanavinas@policija.lt, arba į 2-ojo poskyrio tyrėją Živilę Žvinytę, tel. 852717667.


Kaip saugiai pirkti ir parduoti

  • Tai, kad pardavėjas paskelbia savo asmens kodą arba atsiskaitymo sąskaitos numerį, dar neapsaugo Jūsų nuo galimų sukčiavimų.
  • Prašykite originalios sąskaitos ir pasirašykite.

Dėmesio! Autoplius.lt niekada neprašo Jūsų kortelės numerio arba slaptažodžio telefonu bei elektroniniu paštu. Taipogi, Jūs niekada negausite elektroninio laiško iš Autoplius.lt, kuriame būtų pateikta tiesioginė nuoroda į mokėjimą kortele.


Būkite ypač budrūs šiose situacijose:

  • Jeigu pasiūlymas atrodo pernelyg geras tam, kad būtų realus.
  • Jeigu priešinga šalis reikalauja, kad Jūs sumokėtumete užstatą.
  • Jeigu pirkėjas ar pardavėjas siūlo susitikti nuošalioje vietoje. Saugiau yra susitikti viešoje vietoje, ypač ten kur yra vaizdo kameros.
  • Niekada neatskleiskite asmeninių savo atsiskaitymo sąskaitos arba kreditinės kortelės numerių.
  • Esant didelėms sumoms, atlikite sandorį banke arba naudokitės banko / pašto vekseliu.

Jeigu Jūs perkate transporto priemonę

Patikrinkite transporto priemonę VĮ “Regitroje” ir įsitikinkite, ar pardavėjas yra tikras transporto priemonės savininkas ir ar automobilis neturi apribojimų. Patikrinkite serviso knygelę ir transporto priemonės techninės apžiūros protokolą. Prieš perkant rekomenduojama automobilį patikrinti nepriklausomame servise.

Parduodant transporto priemonę:

Naudokitės pirkimo-pardavimo sutartimi. Tai svarbu, kad prireikus ateityje galėtumėte įrodyti savo susitarimą. Suteikite galimybę atlikti bandomąjį važiavimą! Jeigu jis yra atliekamas ant mopedo arba motociklo, paimkite ką nors užstatui. Visada reikalaukite asmenybę patvirtinančio dokumento, ir pasitikrinkite savo draudimo kompanijos sąlygas, susijusias su bandomuoju važiavimu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
Sutinku