Puslapiai (4): « Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 [4] Paskutinis »

Pradedančios vairuotojos

Autorius Pranešimas
chanas
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Jul 2010
Statusas: Atsijungęs
Pranešimas: #31
RE: Pradedančios vairuotojos

Lexy24 Parašyta:
nemegstu vairuotoju, kurie nepadekoja, ir dar toks dalykas, kad dabar labai mazai kas perspeja apie posta, anksciau draugiskesni buvo.
zmones nebukim chamais, kelyje visi lygus, tik dzipuoti mano, kad yra privilegijuoti, bet ir dzipas pries krovinini neparaus :D

Mat dabar,kaip yra jeigu mane nuskalpavo ''draugeliai'' tai tegul ir tave nuskausmina,anksciau labiau draugiskesni buvo ir dabar labai daug ''balvonu'' privyso su zaliais lapais,kurie daugiau nieko nemato tik gazo pedala.

2010-07-10 09:16
Surasti visus šio vartotojo pranešimus
vismot
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Sep 2010
Pranešimas: #32

AnDrO Parašyta:
moterys ir technika - du nesuderinami dalykai :P

Na, drįsčiau paprieštarauti. Man kažkodėl labai patinka vairuoti, dirbti kompiuteriu ir dar daryti kitus dalykus, kurie yra visuomenės priskirti vyrams. Nesame jau tokios bejėgės, kaip mus vyrai įsivaizduoja. Kai prispyria reikalas, galime net daugiau :)
Bėje, mielosios, ar jau pradėjote ruoštis žiemai? Automobiliukas mūsų reikalaus ypatingo dėmesio, ypač kai tuom turėsime rūpintis mes pačios, be vyrų pagalbos. Štai, radau kai ką naudingo ta tema http://www.viskasmoterims.com/patarimai/mano_auto/

2010-09-09 23:11
exlist
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: May 2011
Pranešimas: #33

Norėčiau pasiūlyti išbandyti: http://vairavimomokyklos.lt/
rasite viską ko jums reikia, kad išlaikytumėt ket tesuts ir egzaminus vairuojant :cool:

2011-05-03 13:58
zafiraV16
Dažnas dalyvis

Prisijungė: Jan 2011
Pranešimas: #34

netinkama vieta reklamai :D

2011-05-03 14:06
Kailis
Pastovus gyventojas

Prisijungė: Jul 2010
Pranešimas: #35

Zefyras ziuriu sanitaru noretu isidarbinti...nieko doro neparaso tik pastabas dalina, tas negerai, anas negerai :D :D

2011-05-03 15:11
Elenutea
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Jun 2011
Pranešimas: #36

Paprieštaraučiau kad moterys nemėgsta greičio čia jau interesu reikalas p.s pati esu gavus bauda uz greicio virsijimą, aišku mane ir pačia erzina kur moteriškės tempiasi kaip vėžliukai, bet ir erzinai kai jauni vaikinukai laksto kaip akis išdege, tad manau kad ir tie ir tie yra "geri" vairuotojai.

2011-06-20 12:52
DeCoco
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Jul 2011
Pranešimas: #37

Sveikos paničkos,

išsilaikiau teises ir iškarto išvažiavau į užsienį studijuoti. Tai jau metai, kaip turiu teises, o mašiną paskutinį kartą vairavau kelis kartus po egzamino. Ir tai - ne savo. Kaip reikia vėl be baimės sėst prie vairo? Labai noriu nusipirkti automobiliuką, bet bijau, kad taip kieme ir prastovės. :D Beje, ką pačios vairuojat? :)

2011-07-10 17:01
Laimka
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Jan 2015
Pranešimas: #38

vismot Parašyta:
[quote=AnDrO]
moterys ir technika - du nesuderinami dalykai :P

Dažniausiai taip...Mažai moterų domisi technika bei ją supranta,nes dauguma galvoja kam to reikia kai yra vyras ar autoservisas :cool:...

Nors man kaip tik atvirkščiai atrodo nejaugi moteris negali mokėti net padangos pasikeisti??Ar įsipilti langų plovimo skysčio??? :shy:
Asmeniškai aš labai domiuosi technika pati moku 'pasitvarkyti automobili'' ir labai dėl šito džiaugiuosi,buvo ir padanga pradurta ir kitų gedimų pasitaikę kelyje ir dar nei karto neteko kviesti pagalbos susitvarkiau pati...
Moterims yra labai naudinga domėtis technika,nes tai praverčia gyvenime,beabėjo gal man ir lengviau buvo domėtis nes tėvas dirbo autoservise...

Žmogus – tai trupmena, kurios skaitiklis yra tai, kuo žmogus yra, o vardiklis tai, kuo jis įsivaizduoja esąs. Juo didesnis vardiklis, tuo mažesnė trupmena ir, kai vardiklis lygus begalybei, tai trupmena lygi nuliui. – L. Tolstojus.
2015-01-29 13:00
Puslapiai (4): « Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 [4] Paskutinis »

Siųsti šią temą draugui
Prenumeruoti šią temą | Pridėti temą į patikusių dokumentų sąrašą

Pereiti į: