Puslapiai (4): « Pirmas [1] 2 3 4 Kitas > Paskutinis »

klausimas del lygiareiksmes sankryzos

Autorius Pranešimas
insane
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Oct 2012
Statusas: Atsijungęs
Pranešimas: #1
klausimas del lygiareiksmes sankryzos

Gal kas galit paaiskinti kodel 1 auto vaziuos paskutinis ?

2012-10-11 15:40
Surasti visus šio vartotojo pranešimus
Brikas
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #2
RE: klausimas del lygiareiksmes sankryzos

Jei 1 autiomobilis rodytu posuki i desine, tai automobiliai isvaziuotu i sankryza visai kitokia tvarka ir paskutinis liktu vaziuoti 4 automobilis, bet kadangi 1 automobilis ketina sukti i kaire tai jau keicia situacija ir susiduria su kliutimi is desines, todel rikiuote vaziavimo visai kitokia. Pagal mane sitoje situacijoje turetu vaziuoti 2 automobilis, po to isvaziuoja 3 ir 4 automobilis ir paskutinis lieka vaziuoti i sankryza 1 automobilis.

2012-10-11 16:25
Ferencas
Patyręs dalyvis

Prisijungė: May 2010
Pranešimas: #3

PRAKTIŠKAI: aš sėdžiu 3 mašinoj pvz. Iš kairės problemų neturiu, tik tas 2 neaiškus - arba važiuos tiesiai, arba į dešinę, aš gi nematau to posūkio, kuris dega iš dešinės pusės :D 1-o vairuotojas biški apstulba, nes mato, kad 2 važiuoja pirmas, nors yra iš kairės jam... nesvarb, kad netrukdo :) tas 1 pasinaudoja situacija ir irgi važiuoja kartu, kad laiko negaišint... tada kaip durneliai kartu su 4 važiuojam kas kur

2012-10-11 16:34
Brikas
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #4

Ferencas Parašyta:
PRAKTIŠKAI: aš sėdžiu 3 mašinoj pvz. Iš kairės problemų neturiu, tik tas 2 neaiškus - arba važiuos tiesiai, arba į dešinę, aš gi nematau to posūkio, kuris dega iš dešinės pusės :D 1-o vairuotojas biški apstulba, nes mato, kad 2 važiuoja pirmas, nors yra iš kairės jam... nesvarb, kad netrukdo :) tas 1 pasinaudoja situacija ir irgi važiuoja kartu, kad laiko negaišint... tada kaip durneliai kartu su 4 važiuojam kas kur

Taip buna realiai kai susiduri gatveje :D bet, panelei reikia oficialiai ir pagal taisykles atsakyti.. kai prades vazineti supras, kad realiai taisykles skiriasi nuo to kas destoma.

2012-10-12 07:29
insane
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #5

Bet tai vel 2 auto kliutis is desines.. tai turetu 1 praleist tada 2 po to 3 tiesiai vaziuoja ir 4 paskutinis :D nu nedaeina man tokios suktos situacijos.

2012-10-12 10:45
arsoosra
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Feb 2011
Pranešimas: #6

insane Parašyta:
Bet tai vel 2 auto kliutis is desines.. tai turetu 1 praleist tada 2 po to 3 tiesiai vaziuoja ir 4 paskutinis :D nu nedaeina man tokios suktos situacijos.

ar matai, kad 2 suka į dešinę (rodo posūkį) ? Todėl neturi kliūčių

2012-10-12 11:10
Andriuha001
Patyręs dalyvis

Prisijungė: Dec 2010
Pranešimas: #7

"Bet tai vel 2 auto kliutis is desines.. " sita taisykle ligiareiksmei sankryzoj galioja (cia paziurek i juostas,nelygiareiksme) , nepaskutinis 2 automobilis nes 2 auto suka i i desne , o 1 auto i pati galutini taska(tolima kampa) del to paskutinis.

VW Touareg R50 TDI MTM 411KW 2009
2012-10-12 11:11
insane
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #8

nu kaip ir aisku cia toliau kita situacija:

3auto suka pirmas nes is desines, toliau palei mane bent 1auto suktu(tas kuris ir butu antras) ir po to 2auto. ar as sumaisiau ta desines rankos taisykle..

2012-10-12 13:55
beskinis
Patyręs dalyvis

Prisijungė: Nov 2011
Pranešimas: #9

insane Parašyta:
nu kaip ir aisku cia toliau kita situacija:

3auto suka pirmas nes is desines, toliau palei mane bent 1auto suktu(tas kuris ir butu antras) ir po to 2auto. ar as sumaisiau ta desines rankos taisykle..

pagal mane 3 auto pajuda pirmas i sankryza ir pries 2 auto sustoja, tuo momentu uz to 3-io tiesiai pravaziuoja 1 auto ir paskui jau neturedamas kl is desines pravaziuoja 2

2012-10-12 15:35
Ferencas
Patyręs dalyvis

Prisijungė: May 2010
Pranešimas: #10

2-am trukdo 1-as, 1-am trukdo 3, žiūri pas ką NIEKO nėra iš dešinės - šiuo atveju pas 3 "švaru", nu tai jis ir važiuos pirmas, paskui važiuos 1-as, nes 2-as jam iš kairės, o galiausiai varys oranžinis. Teisingai.

P.S.
Man nedaeina kodėl šiuo atveju "2" yra teisingas variantas. Kol furistas nepajudės, tol oranžinis ten PRIVALO stovėti, o juk furistas niekaip anksčiau už 2 negali važiuoti, nes gi žalias jam po dešinę... Klaida gal testo (pasitaiko),

2012-10-12 15:38
Puslapiai (4): « Pirmas [1] 2 3 4 Kitas > Paskutinis »

Siųsti šią temą draugui
Prenumeruoti šią temą | Pridėti temą į patikusių dokumentų sąrašą

Pereiti į: