Puslapiai (2): « Pirmas [1] 2 Kitas > Paskutinis »

406 pliusai ir minusai

Autorius Pranešimas
mckernestas
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Oct 2011
Statusas: Atsijungęs
Pranešimas: #1
406 pliusai ir minusai

Mane domina sios masinos pliusai ir minusai. Dyzelis. Mastau tarp sio varijanto ir alfa romeo 156.

2012-03-19 17:50
Surasti visus šio vartotojo pranešimus
dar777
Dažnas dalyvis

Prisijungė: May 2011
Pranešimas: #2
RE: 406 pliusai ir minusai

del alfos nezinau nesu turejas o peza turejau 4metus pravariau apie 250000km ir keiciau kas priklauso nu cia taip suprantama :D o daugiau tai galines traukes visas viena kart ir elektronikos skyda nes nebuvo tarpines ant dangtelio o daugiau sedi ir vaziuoji, aisku dar kelintu metu ir koks motoras bent jau as vazinejau su 2.0dyzeliu universalu taip kaip ir problemu nebuvo.

2012-03-19 18:03
linkis
Naujokas
**

Prisijungė: Sep 2010
Pranešimas: #3

Trumpai ir aiškiai. Abi servizu pastovios klientes, kitaip tariant beda su 4 ratais. Jomis važinėti tik kol naujos. Siūlyčiau rinktis iš kažko kito. Nebent esi fanas tu modelių,

2012-03-19 18:09
dar777
Dažnas dalyvis

Pranešimas: #4

"linkis" noreciau paklaust ka vairuoji? jai vazineji protingai pezo laiko ir galima su jom pravaziuoti tikrai daug ir be vargo.

2012-03-19 18:15
Ferencas
Patyręs dalyvis

Prisijungė: May 2010
Pranešimas: #5

Nu ką žinau, ne vieną žmogų pažįstu, važinėjančius 406 ir per 4-5 metus keičia tik filtrus ir kaladėles. Kiek žinau ten būna paprasti OHC motorai, be jokių Common-Rail ir neturinčių problemų, bet reik metus žiūrėt, nelabai gaudaus. Pakaba paprasta ir tvirta.

Alfa 156 kitas reikalas, ten tai tikrai bėda, TIKRAI teks kišt pinigus, vien pakaba aliumininė... O dar žinanti kiek kainuoja JTD variklio remontas

2012-03-19 18:32
linkis
Naujokas
**

Pranešimas: #6

dar777 Parašyta:
"linkis" noreciau paklaust ka vairuoji? jai vazineji protingai pezo laiko ir galima su jom pravaziuoti tikrai daug ir be vargo.

Vairuoju Volvo ir esu labai patenkintas, bet teko ir su Peugeot susidurti, konkrečiau su 407 ir 306 modeliais. Tačiau nemanau, kad 406, kuris yra ir dar senesnis automobilis butu geresnis ar patvaresnis už mano anksčiau eksploatuota 407.. Tad nežinau iš kur jūsų nuomone šis kibiras yra geras pasirinkimas... Ir apskritai man tie Peugeot gal tik kelis pliusus turi ir ne viena minusą. Iš mano puses Peugeot kaip ir Alfos geri tik tame, kad kaina nėra didele ir išvaizda puse velnio, o minusai tai visi kone svarbiausi dalykai: nei komforto, nei patikimumo ir pns. Prancūzai tiesiog nesuderinami su Vokiškais ar Skandinaviškais auto. Prancūze važiuoji ir nesupranti, važiuoklė lyg ir tvarkinga, bet kažkas girgžda, treška... Kai perki nauja, jokiu pretenzijų neturiu, geras auto.

2012-03-19 19:45
mckernestas
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #7

Esme ta kad tai bus man pirmoji masina, tada pirksiu senesniu metu, apie <2000 metus. Noriu pakankamai geros, patvarios, ekonomiskos masinos. Jeigu reiks vien kist tuoj nebebus is ko remontuot. Masinos nera be minusu, kiekviena turi savu minusu. Nenoreciau pirkt bulku, golfu 3, nes nei grazi nei gera(puvesesis ir remonto pastoviai prasytus, o masina nera komfortiska). Kiek esu girdejes neblogos, tos pezo 406, aisku yra minusu, o va su alfa lig ir nieko, nebrangi geri metai pakankamai, oda, kw nemazai,, bet remontas lb brangus, pakaba aliumine ir kietoka.

2012-03-19 21:46
dar777
Dažnas dalyvis

Pranešimas: #8

407 yra prastesnis :D mano sefas turi ji teko vairuot ir tvarkyt. o 406 ieskok 2.0 litro varikliu tikrai geriausias

2012-03-19 22:08
mckernestas
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #9

Gal kazka kito dar siulot? siaip is komentaru atrodo kad neblogas variantas... o kaip su kuru? bijo rusisku?

2012-03-19 22:47
linkis
Naujokas
**

Pranešimas: #10

Parašyk daugiau kriterijų, iki kokios kainos, kokio kėbulo auto domina. Tada ir galėsim kažką patarti ar paieškoti alternatyvų.

2012-03-20 17:51
Puslapiai (2): « Pirmas [1] 2 Kitas > Paskutinis »

Siųsti šią temą draugui
Prenumeruoti šią temą | Pridėti temą į patikusių dokumentų sąrašą

Pereiti į: