Puslapiai (2): « Pirmas [1] 2 Kitas > Paskutinis »

Langų rasojimas

Autorius Pranešimas
rasimas55
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Aug 2011
Statusas: Atsijungęs
Pranešimas: #1
Langų rasojimas

Sveiki. Noriu paklausti vairuotojų, kurie turi Fiat Brava (o) 1.9 TD. Variklio temperatūrą rodanti rodyklė daugiausia stovi ant apatinio taško. Bet pečiukas šyla. Tik kažkodėl langai aprasoja iš vidaus. Teiravausi žmogaus, kuris turi tokią pat mašiną, dėl temperatūros jis pasakė, kad vienas 1.9 variklio fiatam tai yra būdinga. Taip pat buvau pas meistrą, norėjom pakeisti termostatą, bet išardęs jis įtikino mane, kad termostatas veikiantis. Vis dėlto noriu grįžti prie savo klausimo: ar jums yra tekę susidurti su tokiu reiškiniu ir kaip taip išsprendėte? Ir ar normalu, kad rodyklė stovi apatiniame taške (net nekyla iki vidurio)?
Lauksiu atsakymų. Iš anksto dėkoju.

2011-10-11 15:52
Surasti visus šio vartotojo pranešimus
goodcar
Patyręs dalyvis

Prisijungė: Jun 2011
Pranešimas: #2
RE: Langų rasojimas

Kazkaip nesuderinami dalykai,variklio ausinimo sistema veikia skystu pagrindu (ausina ausinimo skystis) Salono sildymo sistema oro srauto pagrindu.
Manau kad pas tave galimos kelios priezastys,pradeciau nuo salono sildymo radiatoriaus sandarumo,jei jis kiauras rasoja langai kai masina susila.

2011-10-11 16:29
Chrysler3000
Pastovus gyventojas

Prisijungė: Aug 2009
Pranešimas: #3

Na teoriskai gali buti kad temperaturos davyklis grybauja neteisingai rodo, irgi buna. o vasara kamstyse ka rodo? kokia temperatura?

Sesupe- ne upe, passatas-ne masina.
2011-10-11 16:38
goodcar
Patyręs dalyvis

Prisijungė: Jun 2011
Pranešimas: #4

Tai cia ne tame problema???

Citata:
Tik kažkodėl langai aprasoja iš vidaus

2011-10-11 16:52
_MTM_
Dažnas dalyvis

Pranešimas: #5

Tokiu atveju kaip temos autoriaus, reikia pirmiausia pasikeisti nauja termostata ir nauja temperaturos davikli. Tai meistras tau idejo atgal ta pati "ale" veikianti termostata? Gudru. Sakau, keisk termostata ir davikli, ir tik tada ieskok siknoj smegenu :) Man buvo ta pati situacija, tik su Audi.

2011-10-11 17:24
Chrysler3000
Pastovus gyventojas

Prisijungė: Aug 2009
Pranešimas: #6

Del rasojimo tai jei su peciuko radiatorium problema tai turi dinginet antifrizas ir smirdet masinoj antifrizu toks saldus kvapas... o gal ijungta kad peciukas ora is salono imtu ir uzstrigo ir nepersijungia atgal????

Sesupe- ne upe, passatas-ne masina.
2011-10-11 18:07
rasimas55
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #7

goodcar Parašyta:
Kazkaip nesuderinami dalykai,variklio ausinimo sistema veikia skystu pagrindu (ausina ausinimo skystis) Salono sildymo sistema oro srauto pagrindu.
Manau kad pas tave galimos kelios priezastys,pradeciau nuo salono sildymo radiatoriaus sandarumo,jei jis kiauras rasoja langai kai masina susila.

Nelabai suprantu kas yra salono šildymo radiatorius? Jei turi omeny salono filtrą, tai jo išvis ten nėra. Jis tiesiog išimtas. Bet man paaiškino, kad jei jo nėra,tai dar geriau. Nes aš buvau nusipirkęs naują filtrą.

2011-10-11 18:20
rasimas55
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #8

Chrysler3000 Parašyta:
Na teoriskai gali buti kad temperaturos davyklis grybauja neteisingai rodo, irgi buna. o vasara kamstyse ka rodo? kokia temperatura?

Temperatūra kamščiuose pakyla, bet man svarbu sužinoti kiek pas Jus pakyla temperatūra? Nes skaičių nėra, yra tik trys taškai. Bent jau parašykit, kurioj padėty yra normali temperatūra.

2011-10-11 18:23
rasimas55
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #9

goodcar Parašyta:
Tai cia ne tame problema???

Citata:
Tik kažkodėl langai aprasoja iš vidaus

Rasojime problema ir yra.

2011-10-11 18:24
rasimas55
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #10

Chrysler3000 Parašyta:
Del rasojimo tai jei su peciuko radiatorium problema tai turi dinginet antifrizas ir smirdet masinoj antifrizu toks saldus kvapas... o gal ijungta kad peciukas ora is salono imtu ir uzstrigo ir nepersijungia atgal????

Antifrizas nedingsta, saldaus kvapo nėra. Su pečiuku viskas ok, viskas patikrinta ir viskas gerai.

2011-10-11 18:28
Puslapiai (2): « Pirmas [1] 2 Kitas > Paskutinis »

Siųsti šią temą draugui
Prenumeruoti šią temą | Pridėti temą į patikusių dokumentų sąrašą

Pereiti į: