Puslapiai (4): « Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 [4] Paskutinis »

Varikliu tuningas, powerbox

Autorius Pranešimas
Ledlauzis
Patyręs dalyvis

Prisijungė: Aug 2009
Statusas: Atsijungęs
Pranešimas: #31
RE: Varikliu tuningas, powerbox

Mone55 Parašyta:
Jo susintrigavai, gal tada tikrai pakilsiu, ydomu kiek istrauks maximuma is to variklio ?:)

na sito nepasakysiu, bet jei megsti lakstyti 280km/h tai maximo as tavo vietoje nedaryciau, maximuma jis minejes daro tik gyminem ar savam ratui, nes zino kas vairuoja ir kaip, o kitiem ne, nes nori ramiai naktim miegoti ir as puikiai ji suprantu, padarysi maximuma, o tas veikejas lenks ta varikli belekaip kol kazkas neatlaikys ir po to reiks pretenzijas. Geriausia pasneket asmeniskai ir tau bus aisku viskas kas kaip. Protingas zmogus, jei net atsisako cipuoti pvz tds varikliu, pasako nelaikys jis tau pakeltos galios ir necipuoja, nors tai verslas galetu apgauti bet taip nedaro.

2010-01-20 23:14
Surasti visus šio vartotojo pranešimus
Lexuss
Naujokas
**

Prisijungė: Jan 2010
Pranešimas: #32

O toj vomotoj pas ka ten kreiptis? Vardas? Mane irgi domina, bet mano gelda sunki kaip... ir benzas.

Lexus LS460
2010-01-20 23:16
Ledlauzis
Patyręs dalyvis

Prisijungė: Aug 2009
Pranešimas: #33

Lexuss Parašyta:
O toj vomotoj pas ka ten kreiptis? Vardas? Mane irgi domina, bet mano gelda sunki kaip... ir benzas.

Vimota.lt Vitoldas. Yra visi kontaktai, forumas, kainos ir t.t is savo senaji 1.9tdi 66-81kw ispaudes 150kw bet netik programos deka aisku :D ir valina seatas per 6-6.5s 0-100
Tai benzas su turbina? koks motoras?
Atmosferiniam mazai pasikelia todel nelabai verta ir atkalbineja, bet pacipuotu jei lb nori.

2010-01-20 23:21
Startline
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Feb 2011
Pranešimas: #34
2011-02-20 17:33
galingas
Naujokas
**

Prisijungė: Jul 2008
Pranešimas: #35

Esminis reikalas tas, jog programuoti galima bet kokį variklio valdymo kompą, kuris tik turi tokią galimybę. O tokių - dauguma. Taigi, iš techninės pusės - praktiškai visus variklius įmanoma "čipuoti".
Klausimas kitas: kiek tai atneš naudos varikliui. Ir vairuotojui :)
Atmosferinio variklio konstrukcija tokia, jog paprasčiausiai neįmanoma gauti apčiuopiamų ir "atsiperkančių" rezultatų koreguojant variklio darbą programiškai.
Jei labai ūkiškai - tam, kad gauti juntamai daugiau galios, reikia daugiau kuro. Tam, kad sudegintį kurą, reikia adekvataus kiekio oro. "Atmosferikas" gauna oro tiek, kiek numatyta konstrukcijoje, o ne programoje. Yra keletas išimčių šių variklių rinkoje, tačiau iš esmės statistikos jos nekoreguoja.
Varikliuose su priverstiniu oro padavimu (turbina, kompresorius) programiškai reguliuojama daug daugiau parametrų. Už tai jau verta mokėti. O atmosferiniai - mano pagrįstu įsitikinimu, įrodinėti atvirkščiai, juos programuoti ir už tai imti pinigus gali tik neturintis sąžinės žmogus :)

Galingas.lt chip tuning:
- Profesionalus čip tiuningas (kompiuterinis variklių tobulinimas)
- DPF/FAP/EGR/Flaps programinis išjungimas
- AdxBlue sistemų darbo korekcija
- Automobilių, sunkvežimių, žemės ūkio technikos programavimas

http://www.galingas.lt
2011-02-20 20:01
Apsilankyti šio vartotojo tinklapyje Surasti visus šio vartotojo pranešimus
Puslapiai (4): « Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 [4] Paskutinis »

Siųsti šią temą draugui
Prenumeruoti šią temą | Pridėti temą į patikusių dokumentų sąrašą

Pereiti į: