Q7 - keletas klausimų iš naujoko

Autorius Pranešimas
quskinas
Naujas dalyvis
*


Pranešimai: 2
Prisijungė: Feb 2017
Statusas: Atsijungęs
Pranešimas: #1
Q7 - keletas klausimų iš naujoko

Sveiki , q7 3dyzelis 2006m, įsigijau neseniai, persėdau iš bmw i audį, bet dabar ne apie tai,
turiu keletą klausimų:

- Webasto, kiek teko surasti informacijos visi q7 dyzeliai ar bent didžioji dalis turi webasto, pas mane užkūrus automatiškai dašildo variklį, užgesinus, dar girdisi kaip dirba kurį laiką,
jokio taimerio valdyme arba pultelio atskiro nėra, ilgai skambinėjau, kol paskambinau į Vilnių, webasto jeigu gerai pamenu: http://www.kgk.lt/lt/produktai/webasto
sakė yra darę ir galima padaryti pultelį nuotolinį, blokas su pulteliu + pajungimas visko kainuoja apie 400eur, plius reikia varyti kur prijungs prie kompo turi kažkokį kodą pakeisti trumpa kad viskas veiktų,
Kiek ieškojau visą webasta su visu pulteliu galima už tiek nupirkti, užsienio formuose mačiau, kad galima tiesiog suprogramuoti taimerį ir tiek, gal yra žinančių ar tai įmanoma? plius gal yra detalės kodas ir ta webasto valdymo blokelį su pulteliu galima rasti pigiau, nes esu jų mates tam pačiam ebay.

- USB, Aux in - ar yra koks būdas kad galima būtų prisijungti usb flasha, ar sd korteles, ar aux in jungtį už nedidelę kainą? kiek ieškojau radau priedelį jo kaina apie 300eur, ar yra šiuo atveju alternatyvų? aparaūta bose pas mane beje.

- Dėl variklio, pas mane 3l dyzelis 172kw, nepaslaptis, kad reikia keisti kelis įtempėjus, berods kiek žinau visos grandinės nereikia - bet čia irgi meistrai šneka skirtingai, klausimas ar yra kažkoks būdas nustatyti ar ta grandinė jau į pabaigą, mačiau pas touarega rodė, kad užkūrus jau girdi aiškiai kaip grandinė barška, ar ir su q7 panašiai?

- Kuro siurblys, teko girdėti, kad šiam modeliui sugedus kuro siurbliui, metalo drožlėm užnešą visą sistemą ir tada reikia viską keisti, valyti, purkštukus keisti ir t.t. ar teisybė? ar yra koks sprendimas, kad iš anksto to išvengti, apsisaugoti ar panašiai?

Dėkui, kas pagelbėsit ar nukreipsit kur reikėtų, beje pats radęs daugiau info ir atsakymus, surašysiu juos čia.

2017-02-22 15:09
Surasti visus šio vartotojo pranešimus
quskinas
Naujas dalyvis
*


Pranešimai: 2
Prisijungė: Feb 2017
Statusas: Atsijungęs
Pranešimas: #2
RE: Q7 - keletas klausimų iš naujoko

Atsakymu negaunu tai papaskosiu ką pats suradau.

Dėl grandinės: bijoti nereikia, girdėsis, kad barška, reikia pakeisti viena įtempėją. Grandinė rezervas apie 200-300k.

- USB, reikia pirkti priedelį dension - grubiai apie 350eur ir brangiau tas malonumas, kito varianto nėra.

2017-02-27 16:20
Surasti visus šio vartotojo pranešimus
laisvis99
Naujas dalyvis
*


Pranešimai: 10
Prisijungė: Mar 2010
Statusas: Atsijungęs
Pranešimas: #3
RE: Q7 - keletas klausimų iš naujoko

Webasto perdaryti i programuojama 5 min darbas su vcds. Mmi atsiranda 3 taimeriai kur gali uzsideti laikus kada isijungtu. Jei nori, kad veiktu is pultelio tai reikia telestart bloko bei pulto (ebay apie 200eur.). Ir dar iki pilnos laimes jei nori, kad greiciau siltu reikia shut-off voztuvo (apie 100eur). Pas mane webasto veikdavo irgi tik nuo uzvesto variklio, persicodavau pats, pulto kolkas nesidariau, voztuvo irgi nestaciau, tai prie -20 po 30min webastos veikimo viskas buna nuo langu nutirpe, salonas pasildytas, uzvedus masina is karto pucia silta ora.

2017-03-06 23:22
Surasti visus šio vartotojo pranešimus

Siųsti šią temą draugui
Prenumeruoti šią temą | Pridėti temą į patikusių dokumentų sąrašą

Pereiti į: