Forumo pranešimas: Forumo taisyklės
autoplius
Naujas dalyvis
*


Pranešimai: 0
Prisijungė: Feb 2008
Statusas: Atsijungęs
Forumo taisyklės

FORUMO TAISYKLĖS

Didžiausią įtaką forumo atsiradimui padarėte Jūs patys. Laiškai su prašymais sukurti forumą, apklausos rezultatai parodė, kad forumas yra reikalingas ir laukiamas.
Dalyvauti diskusijose gali TIK REGISTRUOTI vartotojai.
Jei esate registruotas vartotojas, prašome prisijungti, nueiti į nustatymus ir sukurti Forumo vartotojo vardą.
Jei esate neregistruotas vartotojas, prašome užsiregistruoti http://auto.plius.lt/pardavejams/registracija, prisijungti nueiti į nustatymus ir sukurti Forumo vartotojo vardą.

Mes nekontroliuojame Jūsų paskelbtos informacijos turinio ir jos šaltinio, ir už ją neatsakome. Tačiau Mes pasiliekame teisę Jūsų paskelbtą informaciją pašalinti iš AutoPlius forumo, jeigu ši informacija prieštarauja šioms taisyklėms arba Lietuvos Respublikos įstatymams.

I. Bendros nuostatos ir rekomendacijos:
1. Visos žinutės atspindi jų autorių nuomonę ir Administracija už jas neatsako. Švaru ten, kur nešiukšlina. Nepamirškite, kad mes patys kuriame savo virtualaus gyvenimo aplinką. Būkime tvarkingi.
2. Nekreipkite dėmesio į provokotarius. Neerzinkite jų ir neatsakykite jiems tuo pačiu, net jei manote, kad jus įžeidė - dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją. Visa kita - jau moderatoriaus arba administratoriaus darbas.
3. Tvarką Forume prižiūri moderatoriai ir adminstratorius. Moderatoriai prižiūri atskirus skyrelius ir gali redaguoti, šalinti žinutes, uždaryti/trinti/perkelti temas tik savo skyrelyje.
4. Neaktyviu dalyvis vadinamas, jei neparašė nei vienos žinutės per mėnesį nuo registracijos pradžios.
5. Temos pavadinimas Forume rašomas tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).


II. Pažeidimai ir apribojimai
Draudžiama:
1. Skelbti informaciją, kurioje kurstoma: 1) tautinė, rasinė, religinė, socialinė bei lyčių neapykanta; 2) platinamas, propaguojamas ar reklamuojamas smurtas, pornografija, seksualinės paslaugos, narkotinės ar psichotropinės medžiagos, bei kita teisės aktams prieštaraujanti informacija; 3) informacija, šmeižianti, įžeidžianti žmogų, žeminanti jo garbę ir orumą; 4) įžeidžianti arba kenksminga bet kurio asmens atžvilgiu; 5) pažeistų bet kurio asmens teisę į privatumą; 6) pažeistų bet kuriuos kitus Lietuvos Respublikos įstatymus bei tarptautinius susitarimus; 7) pažeistų bet kokias autorines teises, prekinius ženklus arba patentus;
2. Naudoti 'apriori' klaidingą informaciją, šmeižimą, o taip pat nesąžiningai diskutuoti. Pvz.: iškraipyti kito dalyvio išsireiškimus, taisyti/trinti savo komentarus, ketinant nuslėpti/iškreipti jų pirminę prasmę, o taip pat provokuoti Forumo dalyvius, dėl ko gali būti pažeistos šios Taisyklės.
3. Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
Rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
4. Jūs turėtumėte suprasti tokios bendravimo formos, kaip forumas, specifiką ir jos skirtumą nuo pokalbių/chat'o. Forume visos žinutės saugomos neapibrėžtą laiką, o chat'e jos egzistuoja tik keletą valandų. Todėl forume priimta rašyti žinutes, kurios yra įdomios ne keletą minučių (ypač atskiriems dalyviams), bet komentarus, kuriuos bus įdomu skaityti visiems lankytojams ir po kelių mėnesių/metų nuo jų parašymo. Todėl naudoti forumą chat'o tikslais yra draudžiama. Tam jūs galite pasinaudoti mūsų pokalbių kambariu (chat'u).
5. Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@autoplius.lt
6. Administracijos uždarytų/pašalintų/redaguotų temų aptarimas: Draudžiama atidaryti naujas temas tam, kad pratęstumėte diskusiją uždaryta/ pašalinta / moderatoriaus redaguota tema. Norėdami parašyti Administratoriui, naudokitės elektroninio pašto arba asmeninių žinučių paslauga.
7. Draudžiama Forume klausimo, komentaro, prašymo forma aptarinėti Administracijos veiksmus (tiek veiksmus pritaikytus konkrečiam asmeniui, tiek ir bendrus, reguliuojančius viso Forumo veiklą). Forume gali būti aptariama bendra globalinė politika specialiai tam skirtose temose, kurias atidaro pati Administracija. Jeigu Jūs norite kažką pasakyti ar paklausti apie administracijos veiksmus, klauskite asmeniškai (el.paštu ar asmenine žinute).
8. Forume netoleruojamas dvigubų vartotojo vardų (nick'ų) turėjimas (ypač siekiant sudaryti palaikymą savo kitam vartotojui arba norint sukelti ginčą/intrigą).
9. Asmeninis parašas. Čia Jūs galite įrašyti trumpą žinutę, kuri automatiškai bus rodoma Jūsų pranešimo apačioje. Bendras nario paraše esančių paveiksliukų dydis negali viršyti 100 KB, plotis 468 PX, aukštis 60 PX. Nedidelis šių apribojimų viršijimas (proto ribose) yra galimas. Svarbiausia, kad paveiksliukai nebūtų erzinantys (jokio mirgėjimo ir pan.). Tekstas negali užimti daugiau nei 6 eilučių (kai nustatyta rezoliucija - 1024*768, tuščios eilutės irgi skaičiuojamos), o jo dydis turi būti ne didesnis negu 4-tas. Neatitinkantys šių nuostatų parašai gali būti ištrinti.
10. Avataras (logotipas). Jūsų logotipas (asmeninė nuotrauka ar paveiksliukas) negali būti didesnis nei 100*100 taškų dydžio (sverti ne daugiau kaip 50 KB). Leidžiami šie failų tipai: gif, jpeg, jpg, swf, png.
11. Draudžiama diskredituoti AutoPlius forumą. Dalyviui, kuris asmeninėmis žinutėmis, el.pašto laiškais ar kitais būdais, platina pareiškimus kitiems forumo dalyviams, kuriais griauna pasitikėjimą AutoPlius.lt forumu ir jo administracija, autoritetą, mažina garbę, kompromituoja ir šmeižia, skleidžia gandus, kviečia dalyvius palikti šį forumą ir platina nuorodas į kitus forumus, gali būti taikomos įvairios nuobaudos (pvz. visiškai uždrausta naudotis Forumu).

III. Nuobaudos:
1. Sprendimą apie nuobaudą pažeidėjui priima Forumo Administracija - Moderatorius arba Administratorius.
2. Dalyviams, pažeidusiems taisykles, gali būti taikomos šios nuobaudos:
Įspėjimai (t.y perspėjimai arba priminimai, kad dalyvis pažeidė taisykles ir jiems lygiavertės priemonės:
- žinutės taisymas arba pašalinimas;
- temos pašalinimas arba uždarymas;
- žodinis įspėjimas, įrašytas redaguotoje žinutėje);
- įrašymas į įvertinimo skiltį po dalyvio avataru.
Už kiekvieną taisyklių pažeidimą dalyvis gali gauti nuo vieno iki trijų įspėjimų. Surinkus trys įspėjimus (priklauso nuo pažeidimo sunkumo) pažeidėjui gali buti uždrausta kelias dienas rašyti Forume.
3. Kai kurioms pažeidimų formoms papildomai gali būti taikomos neeilinės nuobaudos:
- draudimas rašyti atsakymus tam tikrą laiką tiek atskiruose Forumo skyreliuose, tiek visame Forume;
- gali būti visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
- forumo vartotojo vardo pašalinimas;
- neatitinkančios taisyklių temos uždarymas/ pašalinimas be perspėjimo.
4. Forumo administracija turi teisę savo nuožiūra neleisti vienam ar kitam asmeniui dalyvauti AutoPlius.lt Forume. Priežasčių administracija komentuoti neprivalo.

IV. Administracijos veiksmų apskundimo tvarka
1. Visi klausimai, pasiūlymai/ pastabos/ apeliacijos dėl Forumo moderavimo Forumo Administracijai turi būti užduoti tik el. paštu arba asmenine žinute, bet ne pačiame forume.
2. Rašydami el.laišką, nurodykite:
- savo vartotojo vardą forume;
- nuorodą į temą ir žinutės, kurią norite aptarti ar kuriai prieštaraujate, numerį;
- argumentus, kodėl jūs nesutinkate su Administracijos sprendimu.
3. Forumo Administracija atsako tik į korektiškus bei neprieštaraujančius šioms Taisyklėms laiškus.
4. Administracija neprivalo:
- Atsakyti į visus atsiųstus laiškus. Pvz.: į klausimus, kurių atsakymai išdėstyti šiose taisyklėse, arba savaime aiškūs.
- Aiškinti priežastis, kodėl atliko vienokius ar kitokius veiksmus.
Jei Adminstracijai elektroniniu paštu atsiųstas laiškas yra grubaus tono, pilnas necenzūrinių išsireiškimų, problema visai nenagrinėjama, o laiško autoriui už nepagarbą Administracijai gali būti taikomos įvairios nuobaudos (pvz. draudžiama skelbti žinutes forume/skyrelyje arba visiškai uždrausta naudotis Forumu)
Jei pastebėsite draudžiamą informaciją AutoPlius.lt forume, prašome nedelsiant informuoti apie tai Forumo Adminstratorį el.paštu: forumas@autoplius.lt
Visa AutoPlius.lt forume paskelbta draudžiama informacija bus šalinama, o duomenys apie asmenis, paskelbusius tokią informaciją, gali būti perduoti Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka teisėsaugos institucijoms.
Šios taisyklės įsigalioja nuo Jūsų apsilankymo AutoPlius.lt svetainėje momento ir galioja visą laikotarpį, kol Jūs naudojatės portalo paslaugomis.
Administracija pasilieka teisę periodiškai keisti/papildyti/tobulinti taisykles.

V. Diskusijų temos Forume


Automobilių forumas:
Skirtas diskusijoms apie pasirenktą tranporto priemonės markę.

Vairavimo forumas:
Skirtas diskusijoms įvairiomis temomis susijusiomis su automobiliais vairuotojais, , galima diskutuoti ir paprastom Jums aktualiomtemom , pokalbiai merginoms ir ne tik.

Technikos forumas:
Techniniai klausimai - diskusijos apie viską kas susiję su techniniais klausimais, gedimais, patarimais.
Auto dalys – diskusijos apie viską kas susiję su auto detalėmis, patarimai, konsultacijos.
Audio/Video aparatūra - Viskas kas susiję su Audio, video aparatūra.
Servisai – pokalbiai apie auto servisus. Kur, kaip ir kas taiso automobilius.

Tiuningo forumas:
Vidaus tiuningas – diskusijos apie transporto priemonių vidaus tiuningą.
Išorės tiuningas - diskusijos apie transporto priemonių išorės tiuningą.
Variklio tiuningas - diskusijos apie transporto priemonių variklio tiuningą.
Mano automobilis – čia galite parodyti ir papasakoti apie savo tiuninguotą automobilį.

Autoklubų forumas:
PT Cruiser – autoklubo forumas
Capri – autoklubo forumas

Motociklų forumas:
Sportiniai motociklai – diskusijos apie apie sportinius motociklus: spor tbike, street bike, super bike, enduro ir t.t
Klasikiniai motociklai – diskusijos apie klasikinius motociklus: retro, muscle bikes, Scramblers, Street fighters ir t.t
Amerikietiško stiliaus motociklai – diskusijos apie amerikietško stilaisu motociklus: custom bikes, choppers, cruiser, dragster ir t.t
Turistiniai motociklai - diskusijos apie turistinius motociklus: touring, tourismo, grand tourismo ir t.t
Mopedai ir motoroleriai – diskusijos apie mopedus, motorolerius, skuterius ir mini motociklus.
Keturačiai / Triračiai – diskusijos apie AVT tipo motociklus: keturačiai, triračiai ir t.t.

Pardavimų forumas:
Skelbimai – pokalbiai apie autoplius.lt sistemoje parduodamus automobilius, patalpinti tema gali tik skelbimo autorius.
Privaloma: nurodyti skelbimo ID
Galima: papildyti skelbimą, sudėti komentarus, pasakojimus ir t.t
Draudžiama: be skelbimo autoriaus talpinti temas apie parduodamas mašinas, taip pat draudžiama kurti temas apie mašinas, kurios nepardavinėjamos autoplius.lt

Sporto forumas:
Ralis/Žiedinės lenktynės – pokalbiai apie Lietuvos ir užsienio ralio sportą: WRC, Lietuvos ralis,mėgėjų ralis, žiedinės lenktynės ir t.t
Motosportas – pokalbiai apie Lietuvos ir užsienio motosportą: motokrosas, žiedinės lenktynės ir t.t
Kitos sporto šakos – pokalbiai apie nepaminėtas sporto šakas: driftas, dragas, bekelė, kartingai ir t.t

Autoplius.lt forumas:
Autoplius.lt - Pasiūlymai - Pageidavimai - Nusiskundimai - Pagyrimai - Problemos - Padėkos susijususios su autoplius.lt portalu
Autoplius.lt forumas - Pasiūlymai - Pageidavimai - Nusiskundimai - Pagyrimai - Problemos - Padėkos susijusios su autoplius.lt forumu.VI. Autorinės teisės

Visos autorinės teisės priklauso http://www.autoplius.lt. Dėl http://www.autoplius.lt portale esančios informacijos panaudojimo kreipkitės el. paštu: info@autoplius.lt

2008-04-16 15:13
Surasti visus šio vartotojo pranešimus