Naudoti automobiliai Lietuvoje

Aukcionas
www.CarOutlet.eu

 

Užsiregistruokite tuojau pat ir dalyvaukite mūsu aukcione su maksimalia nauda sau!

Mes parduodame automobilius išsimokėtinai

Kontaktinė informacija​


Vilnius, Gariunu g. 71 
500 aikstelė


+370640170 45
+370640170 15
+370640170 20

Apie bendrovę

Kas yra „CarOutlet“?

CarOutlet – tai daugiau nei bendrovė, turinti ilgametę naudotų automobilių pardavimo patirtį. Juk mes parduodame tik europietiškus automobilius su kokybės garantija!

Bendradarbiaudami su žymiausiomis lizingo bendrovėmis Vokietijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose ir kitose Europos šalyse, mes jums siūlome:

  • platų naudotų automobilių po lizingo modelių pasirinkimą (3–5 metų);
  • priimtinas kainas ir ypatingus pasiūlymus mažesnėmis nei rinkos kainomis;
  • individualų dėmesį ir kvalifikuotų specialistų, turinčių 10 metų pardavimo patirtį naudotų automobilių rinkoje, pagalbą.
Kodėl būtent automobiliai po lizingo?

Lizingo bendrovės kruopščiai tikrina savo automobilius, teikia visas priežiūros ir remonto paslaugas, taip pat garantuoja atliekamų darbų kokybę. Automobilių remontas atliekamas tik įgaliotuose atitinkamų automobilių markių techninės priežiūros centruose.

Būtent dėl šio požiūrio automobilių po lizingo kokybė tikrai geresnė, lyginant su kitais naudotais automobiliais. Savo automobilių kokybę ir patikimumą mes patvirtiname dokumentais.

Pirkdami naudotą automobilį pas mus, jūs gaunate:

  • Visus priežiūros dokumentus, patvirtinančius originalią ridą, bei techninės priežiūros istoriją (kaip patvirtinimą, kad kiekvieno automobilio priežiūrą ir remontą, laikantis numatyto priežiūros plano, atliko įgaliotas atstovas).
  • Išsamią ataskaitą apie apgadinimus, įskaitant net pačius mažiausius trūkumus (įbrėžimus, įskilimus, padangų nusidėvėjimą ir t. t.), kurią sudaro nepriklausomi ekspertai, kad būtų patvirtinta automobilio kokybė ir patikimumas.
  • Lako ir dažų dangos matavimų rezultatus – mūsų specialistai tiksliu prietaisu patikrina, ar automobilis perdažytas, ar buvo patekęs į avariją.

„CarOutlet“ parduoda automobilius mažmeninėje rinkoje, ir mums svarbus kiekvienas klientas! Mes rūpinamės visais sudėtingais klausimais, prisiimame įsigyjamų automobilių kokybės kontrolės ir transportavimo riziką ir įsipareigojimus. Kiekvieną klientą pirkimo proceso metu lydi asmeninis vadybininkas, kuris yra visada pasiruošęs suteikti individualią konsultaciją bet kuriuo klausimu: nuo automobilio modelio pasirinkimo iki pagalbos apiforminant pirkinį.

Kodėl mumis galima pasitikėti?
  1. Bet kurį jums patinkantį automobilį iš siūlomų svetainėje galite asmeniškai apžiūrėti „CarOutlet“ aikštelėje Gariūnų automobilių turguje Vilniuje (aikštelė Nr. 500).
  2. Jei labiau norite pirkti automobilį internetu, bet norite gauti papildomų garantijų, jūsų pageidavimu mes sudarysime su jumis pirkimo ir pardavimo sutartį.
  3. Apmokėjus už pasirinktą automobilį bet kuriame jūsų šalies banke jums lieka mokėjimo kvitas – finansinis dokumentas, patvirtinantis sandorį.
CarOutlet kompanija nuoširdžiai džiaugiamės jumis kaip klientu ir draugu!
Davidas Warnigas
Plėtros direktorius
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X