Subalansuotas lenktynėms

Japonijos gamintojas naująjį „Civic Type-R“ apibūdina kaip lenktynėms skirtą automobilį, kuris tinkamas važinėti ir gatvėmis. Kitų metų pradžioje serijiniu tapsiantis modelis bus kur kas agresyvesnis tiek išore, tiek techninėmis charakteristikomis.

Variklio galia gali viršys 300 AG

Ankstyvoje kūrimo stadijoje buvo paskelbta, kad automobilis bus aprūpintas dviejų litrų darbo tūrio varikliu su turbina, kuris pasieks 280 arklio galių. Beje, pastaruoju metu pasklido gandai, kad automobilio galingumas gali siekti ir net viršyti 300 arklio galių.

Naujasis „Type-R“ gaus kiek platesnę važiuoklę lyginant su standartiniu „Civic“. Automobilį taip pat papuoš kitoks galinis bamperis, kuris jau montuojamas ant „Civic Tourer“ modelio kėbulo.

Sieks rekordo

„Honda“ jau pareiškė nestokojanti ambicijų, kad naujasis „CivicType-R“ bus greičiausias priekine ašimi varomas automobilis, įveikęs Nurburgringo trasą.

Dabartinis priekine ašimi varomų automobilių trasos rekordas priklauso „Renault Megane RS Trophy“. Automobilis trasą įveikė per 8 min. 7,79 sek., tačiau „Honda“ tikisi varžovą aplenkti netgi gerokai.