Kita, Classic, automobilių signalizacijos

Kaina Lietuvoje:714.20
Siūlyti savo kainą Informuoti, kai kaina kris

Nauja / naudota:Naudota
Tipas:Automobilių signalizacijos

KomentaraiSHERLOG SecurityCar sistemos veikia radijo lokacijos principu, tai reiškia, kad miniatiūriniai siųstuvai yra įmontuojami į kliento transporto priemonę ir, įvykus vagystei, automatiškai arba gavus komandą iš operatyvinio valdymo centro, aktyvuojami. Pavogtų transporto priemonių vietą leidžia nustatyti techninė infrastruktūra, kuri apima visą Lietuvos Respublikos ir kitų gretimų valstybių teritorijas. Šią infrastruktūrą sudaro stacionarūs radiolokatoriai, paieškos automobiliai ir lėktuvai.

Operatyvinio valdymo centras visada pasirengęs gauti pavojaus signalą iš automobilių paieškos sistemos „Sherlog SecurityCar“. Sistema suveikia automatiškai, jeigu automobilis pagrobiamas. Nuslopinti sistemos siunčiamų signalų yra neįmanoma. Signalų trukdžių šaltinis yra matomas kompiuterio monitoriuje, o bendradarbiaujant su LR Ryšių reguliavimo tarnyba signalo paieška tampa dar paprastesnė. Nuvarytas automobilis yra matomas kompiuteryje netgi tuomet, kai yra paslėptas uždaroje patalpoje, jūriniame-metaliniame konteineryje, betoninėje slėptuvėje ar po žeme.

Automobilyje įstatytas paieškos daviklis aktyvuojamas, Operatyvinio valdymo centras gauna pavojaus signalą, kurį patvirtina automobilio savininkas.

Radijo švyturys nustato automobilio buvimo vietą, tada yra siunčiama mobili paieškos grupė, kuri kartu su policija suranda automobilį ir grąžina jį savininkui.

"Sherlog SecurityCar" sistema įdiegta ir veikia Čekijoje, Slovakijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Šiuo metu sistema diegiama Lenkijoje, Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Šiose šalyse dirba mobilios paieškos grupės aprūpintos galinga radijo sekimo sistema „Sherlog SecurityCar“. Paiešką sustiprina policijos pajėgos, esančios visoje Lietuvoje. Kitose šalyse pasitelkiama tų šalių policija ar kitos atitinkamos tarnybos.

Pagrindiniai skirtumai

Comfort sistemos
Visos Comfort paketo sistemos veikia tokiu principu: jeigu automobilis pajuda iš vietos be pakabuko, esančio jo veikimo zonoje, sistema automatiškai perduoda signalą į operatyvinį valdymo centrą, nepriklausomai nuo to, ar variklis yra užvestas, ar automobilis tempiamas, ar vežamas, ar važiuoja savo eiga. Pakabukas gali būti segamas prie raktelių, tokiu būdu nebus reikalaujama papildomų veiksmų iš kliento užvedant automobilį. Tačiau jeigu pakabukas bus laikomas kliento kišenėje, tuomet sistema atliks ir sistemos prieš atvirą vagystę funkciją - jeigu užpuolimo metu automobilis bus pagrobtas su rakteliais ir pakabuku, sistema išsiųs signalą į operatyvinį valdymo centrą.


Sherlog Classic sistema
Sherlog Classic atveju (arba jeigu automobilis pavogtas su pakabuku) sistema yra aktyvuojama iš radiolokatorių, paieškos lėktuvo ar automobilio pagalba tik klientui pranešus apie vagystę.


Kaina su įmontavimu ir 1 metų abonentiniu mokesčiu. Sertifikuotas. 12 mėn garantija bei po garantinis aptarnavimas. Pažymą apie apsaugos sistemos lygį, tinkančią visoms LR draudimo bendrovėms, išrašysime NEMOKAMAI ! Daugiau info: www. mdg. lt

  • Kita, Classic, automobilių signalizacijos (1 nuotrauka)
  • Kita, Classic, automobilių signalizacijos (2 nuotrauka)
Pardavėjas:
Telefonas pasiteirauti:
Elektroninis paštas:Susisiekti
Miestas, Šalis:Kaunas, Lietuva
Visi pardavėjo skelbimai: http://autoplius.lt/mdgroup

Papildoma informacija:
Garso, vaizdo ir saugos sistemos.
Montavimas, prekyba, remontas.

Islandijos pl. 69,
LT-49118 Kaunas
Mob. tel. +370 666 11115
El. paštas: info@mdg.lt
www.mdgroup.lt
www.autoplius.lt/mdgroup
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X