Rašyti atsakymą  Skelbti temą 
Puslapiai (2): « Pirmas [1] 2 Kitas > Paskutinis »

nissan almera 99-2000,dyzelis???

Autorius Pranešimas
newcar
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Sep 2008
Statusas: Atsijungęs
Pranešimas: #1
nissan almera 99-2000,dyzelis???

gal kas turit si auto ir galit pasidalinti savo nuomone apie si auto??

2008-09-04 14:53
Surasti visus šio vartotojo pranešimus Cituoti šią žinutę atsakyme
vygis2
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #2
RE: nissan almera 99-2000,dyzelis???

Laba,na turiu almera 2000 m. pabaigos 2,2 turbo.Šiaip pusmeti viskas puiku buvo, tada sugedo kurio siurblys, na malonumas menkas kai naujas kainuoja nuo 9000 iki 14000lt, tačiau rekonstravimas vilniuje kainuoja apie penkis tukstančius. Aišku siurblys parėjo, nes jau kaip sakė meistriukai atitarnavo savo. O visa kita tai kol kas puikiai.Tfu Tfu Tfu... Smile vairavimas bei visa kita tikrai faina, garso akustika bei salono apdaila man asmeniškai gera. Tik va keliuose man norėtųsi, kad būtų gal siek tiek minkštesnė.
Ka galečiau patarti tai dyzelio gal ir nepirkti, nes ka sutaupysi kurą perkant tą su kaupu išleisi remontuodamas, nes pigesnio kuro nepatariu pirkti, nes nera švarus bei greičiau gali sugesti siurblys. Tei va manau geriau pirkti almera ar kokį kitą modeliuką, bet benzą, nes kuro siurblys rečiau pareidinėtų bei kainuotų nuo 1000 Smile P.S. čia mano nuomonė

2008-09-11 09:21
newcar
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #3

na kai perskaiciau,tai dyzeliuko kazkaip ir nebenoriu....o dar norejau paklaust kaip su galia,ar uztenka jos??

2008-09-11 17:30
vygis2
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #4

na su galia tai kaip ir uztenka, turint omenyje, kad tai pirmasis mano auto Smile jei daba neklystu tai tas modeliukas 112kw.

2008-09-12 07:42
newcar
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #5

o tavo hecbekas ar sedanas??beje kaip vietos pakanka??

2008-09-15 20:39
vygis2
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #6

hecbekas, na priekyje vietos per akis, gale... draugai telpa Smile, o tiesa pasakius gale gal ir galetu buti erdviau. Smile Kadangi vazynejuosi priekyje tai man jos pakanka. Bagazine pakankamai talpi.

2008-09-24 10:37
newcar
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #7

tai gerai,nes as dabar vazineju su nissan sunny,tai draugai sunkiai telpaSmileo masina pati manevringa yra??kaip mieste ji??tiesa kaip izoliacija?nebarska lb??Smile

2008-09-24 17:26
vygis2
Naujas dalyvis
*

Pranešimas: #8

na manevringumas tai lyg ir nieko, na vilniuje man su ja vazynetis pats tas, kartais noretusi, kad isvietos siek tiek greiciau ikabintu Smile o siaip normaliai. garzo izolicija manau gera, nes nelabai su kuom galiu palyginti. O del barskejimo, tai taip. nepameluosiu, mano barska ir man "vezi" ivarys manau Smile pas mane barska daiktadeze kur yra virs grotuvo, speju buvo, tan kazkas taisoma, tai gerai nebuzsifiksuoja daiktadeze ir kai daugiau duobiu pravaziuju tai ji siek tiek islenda is bendro konteksto ir tuomet barska. na ruosiuos keist grotuva gal tuomet ir fiksatoriai normaliai prisitvirtins Smile
P.S. pas mane comfort klases, kaip kitos klases nezinau Smile

2008-10-02 15:17
mechanikas
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Jun 2008
Pranešimas: #9

Nu aš turiu almera 2.2 dci, irgi '00 galo, čia tokių žinovų pasiklausius tai galima pagalvot kad vygis 2 kažka čia pudrina, man labai idomu kur tu tą kuro siurblį suradai, nes pas mane tai "pompa dyzel" liaudiškai tarus. ten vietoj kuro siurblio yra tiesiog įstatyta pompa kuri veikia labai panašiai kaip ir kad ir tų senuku žiguliukų, aišku ji yra visiškai kitokia, nu bet stilius tas kad ten nėra to seno gero kuro siurblio... tada aš apie ja... turiu jau aš gerus metelius, trauka man asmeniškai labai pakankama, ten yra 81 kw ir 230 Nm sukimo momentas, jei tau jos maža sučipuok, man traukos pakankamai, ji yra labai kebla ant išsirovimo iš vietos (aišku jei ji nėra čipuota) bet toliau traukia tikrai labai gerai, kuro sąnaudos mieste yra apie 6 ltr dyzelio, aš asmeniškai esu pravažiavęs 1300 km su 60 ltr salerkos, tai man gavosi net mažiau nei 5 ltr salerkos 100 km, aišku tai nebuvo važiavimas mieste, dar ką galiu pasakyt kas man labai patinka, jos bėgiai yra labai ilgi, jinai prie 155 pasiekia vos 3000 apsisukimų per minute, interjeras tikrai labai gražus, dalis laiko tikrai labai gerai, jei nesusigalvosi užsikraut lietų diskų R18 225/35 padangų, tai važiuokle lb patvari, na salonas tai tik prieki erdvus, gale ten vietos nepyragai, bagažine pagal mašina yra gan erdvi...
dabar kas nepatinka, labiausiai važiuoklės nestabilumas, ši mašina visiškai neturi jokių sportiškumų bruožu kalbant dėl važuoklės, ji ir kieta ir nestabili, duobes priima nemaloniai, o pas mus lietuvoj ju tikrai daug
dabar tas barškėjimas, jis pas mane tikrai buvo, labai žlegėjo daiktadėžė, aš ją išsiardžiau ir poto suvaržes surinkau, dabar tilu ramu pas mane mašinoj, nu tiesa labai dreba airbegas ant vairo prie tam tikru apsuku... žodžiu aš jau prasukiau jau daugiau nei 45000 km ir man tikrai ten viskas ok. tiesa keičiau vieną selimbloką, subirėjo varkšas, man tas kainavo su darbu 80 lt... teko važiuot su 1.5 benzinu, jis tirkai silpnesnis už maniške.... 2.2 dci šeip sekmės perkant

2008-10-28 19:41
Mylimuke
Naujas dalyvis
*

Prisijungė: Jun 2010
Pranešimas: #10

Sveiki, neseniai nusipirkau nissan almera 2000 dyz 2.2, ir kelis kartus ipyliau "gero" dyzelio, po kiek laiko uzsidegdavo siurblio lempute,poto uzgesdavo. diagnostika rode kad siurblys,po kiek laiko siurbly klaidos neberode,dabar meistras sako kad isejo EGR voztuvas,siurblys ir oro srauto reguliatorius. ar jie tarpusavi susije?nes kazkaip sunku patiket kad visko tiek daug sugriuvo Big Grin Kiek mazdaug kainuoja siurblys ir visos kitos detales.?jei galit prasau patarkit,aciu Smile

2010-06-13 20:54
Puslapiai (2): « Pirmas [1] 2 Kitas > Paskutinis »
Rašyti atsakymą  Skelbti temą 

Siųsti šią temą draugui
Prenumeruoti šią temą | Pridėti temą į patikusių dokumentų sąrašą

Pereiti į:

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su autoplius.lt slapukų politika. Daugiau apie slapukus.
X